centrum układów wydechowych centrum układów wydechowych

ico_user Rejestracja | Logowanie
ico_user
ico kosz W koszyku znajduje się 0 produktów.

kategorie

  
Tłumiki

  
Katalizatory dedykowane

  
Katalizatory uniwersalne

  
DPF Filtry cząstek stałych

  
Złącza elastyczne

  
Elementy montażowe

  
Tłumiki uniwersalne

  
Rury uniwersalne

  
Kolektory wydechowe
wyszukiwarka

Szukaj wg marki samochodu:

Szukaj wg numeru produktu:dlaczego pamaku

Jesteśmy najlepsi !


Celem naszego przedsiębiorstwa jest dostarczanie najwyższej jakości układów wydechowych w atrakcyjnych cenach w szybki, wygodny i bezpieczny sposób. Nie chcemy konkurować jedynie ceną. Poprzeczkę stawiamy sobie i konkurencji znacznie wyżej. Wysoka jakość i rzetelność w każdym aspekcie naszej pracy to podstawa sukcesu PAMAKU. Niezmiennie od 1991 roku.

Jasny i czytelny interfejs !


Dzięki przemyślanemu i prostemu w obsłudze portalowi, z identyfikacją właściwego tłumika poradzi sobie każdy! U nas szybko i wygodnie znajdziecie Państwo dokładnie to, czego szukacie. Każdy oferowany element układu wydechowego posiada niezbędny opis oraz dokładne zdjęcie (technologia "what you see is what you get"). Załączone do każdego produktu fotografie dokładnie przedstawiają element układu wydechowego.

Niemiecka stal !


Nasze układy wydechowe produkowane są w oparciu o w pełni wdrożony system ISO 9001: 2000 EN ISO 9001/2000. Posiadają certyfikat RW TUV a materiały używane podczas produkcji dostarczane są przez największych światowych producentów, głównie koncern ThyssenKrupp. Odsetek reklamacji nie przekracza ogółem 0,3%. U nas kupujecie Państwo jakość. Warto również pamiętać o przysługującym prawie zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty otrzymania, jeżeli w jakimkolwiek stopniu nie spełnił on Państwa oczekiwań. Na wszystkie produkty udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Jakość naszych produktów znacznie przewyższa jakość innych zamienników dostępnych w podobnej cenie.

Profesjonalizm !


Niezwykle kompetentna i uprzejma obsługa chętnie udzieli Państwu niezbędnej pomocy, rozwieje wszystkie wątpliwości, pomoże w dobraniu odpowiedniego tłumika oraz odpowie na każde Państwa pytanie.

Ogromny wybór !


Lata doświadczeń, nieustanny rozwój oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że ciągłe poszerzanie oferty jest głównym celem naszej długookresowej strategii.

Szybkosć obsługi !


Szanujemy Państwa czas. Wszystkie zamówienia złożone do godziny 12:00 realizowane są tego samego dnia. Posiadamy własne magazyny oraz dysponujemy bezpośrednim dostępem do magazynów centralnych największych producentów, w tym bezpośredni dostęp do magazynu centralnego BOSAL w Łodzi. To oznacza, że towar trafia pod Państwa drzwi średnio w czasie od 24 do 48 godzin!

Bezpieczne płatności !


Dla Państwa wygody proponujemy różne formy zapłaty za zakupiony u nas towar:
  • Płatność kartą płatniczą
  • Przelew/wpłata na rachunek bankowy
  • PayPal
  • PAYU
  • Płatność przy odbiorze.
Każda z powyższych form płatności jest równie bezpieczna, szybka i wygodna.

PAMAKU CENTRUM UKŁADÓW WYDECHOWYCH.

 Tylko bezpieczne zakupy.

pamaku
o nas
transport
jakość
platnosci
bezpieczeństwo
regulamin
kontakt
współpraca skup katalizatorów