centrum układów wydechowych centrum układów wydechowych

ico_user Rejestracja | Logowanie
ico_user
ico kosz W koszyku znajduje się 0 produktów.

kategorie

  
Tłumiki

  
Katalizatory dedykowane

  
Katalizatory uniwersalne

  
Filtry cząstek stałych

  
Złącza elastyczne

  
Elementy montażowe

  
Tłumiki uniwersalne

  
Rury uniwersalne

  
Kolektory wydechowe
wyszukiwarka

Szukaj wg marki samochodu:

Szukaj wg numeru produktu:jakość produktów
Jako firma mająca w Polsce największe doświadczenie w dystrybucji kompletnych układów wydechowych, w swojej ofercie posiadamy tylko produkty sprawdzonych i uznanych na rynku europejskim producentów. Nasi klienci są zawsze usatysfakcjonowani i chętnie wracają jednocześnie polecając nasze produkty swoim znajomym. Jakość naszych produktów znacznie przewyższa jakość innych zamienników dostępnych w podobnej cenie. Dzięki długoletniej współpracy z naszymi dostawcami wypracowaliśmy najkorzystniejsze warunki zakupu, które możemy zaoferować naszym klientom.

Co więc sprawia, że nasze układy wydechowe charakteryzuje najwyższa jakość i odporność na zużycie?
  • Stal Thyssen Krupp

  • Certyfikaty ISO 9001:2001/EN ISO 9001, TÜV, PIMOT

  • Oferujemy tylko produkty w 100% zgodne z oryginalnymi częściami

Stal oraz rury aluminiowe używane w produkcji naszych układów wydechowych dostarczane są tylko przez największych światowych producentów takich jak Thyssen Krupp i Carl Froh, co zapewnia najwyższą trwałość naszych produktów. Wszystkie tłumiki wykonywane są z podwójnego płaszcza blachy aluminiowanej dwustronnie, co zapobiega korozji zewnętrznej jak i wewnętrznej. Wytrzymałość tak wyprodukowanego tłumika jest porównywalna z oryginalnymi częściami zamiennymi. Jakość naszych produktów znacznie przewyższa jakość produktów oferowanych przez inne platformy internetowe w podobnej cenie.

Poszerzanie rynków zbytu wymusza dbałość o aktualność systemów certyfikacji. Nasze tłumiki posiadają certyfikat uprawniający do oznaczania wyrobów znakiem zgodności PIMOT.

Wszystkie tłumiki z naszej oferty produkowane są w oparciu o oryginalną dokumentację techniczną koncernów samochodowych. Każdy element układu wydechowego jest w 100% zgodny z oryginałem i w odróżnieniu od tańszych zamienników posiada identyczne wnętrze puszki (środek tłumika) oraz wagę. Montaż naszych układów wydechowych nie zmienia oryginalnej głośności pojazdu (dźwięku wydechu). Nie współpracujemy z dostawcami nie spełniającymi powyższych wymogów.

Nasze układy wydechowe kupowane są już w ponad 20 krajach Europy, w tym na szczególnie wymagającym rynku niemieckim.
do góry

pamaku
o nas
transport
jakość
platnosci
bezpieczeństwo
regulamin
kontakt
współpraca skup katalizatorów