Katalizator - centrum układów wydechowych : tłumiki, tłumik, katalizatory, złącza elastyczne, układy wydechowe - Regulamin sklepu
Centrum układów wydechowych

Regulamin sklepu

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 • 1. Właścicielem i administratorem portalu internetowego działającego pod adresem www.pamaku.pl, zwanego dalej serwisem PAMAKU lub PAMAKU, jest Jerzy Kubiak, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Zakład Produkcyjno Handlowy PAMAKU z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Strzelecka 66, NIP PL6220110159.
 • 2. Przedmiotem działalności serwisu jest sprzedaż układów wydechowych oraz ich elementów do pojazdów mechanicznych.
 • 3. Wszystkie produkty oferowane za pośrednictwem portalu są fabrycznie nowe i posiadają 24 - miesięczną gwarancję producentów.
 • 4. Osoba składająca zamówienie zwana jest w dalszej części Klientem. Akceptantem złożonej oferty jest Zakład Produkcyjno Handlowy PAMAKU, zgodnie z art. 66 §1 k.c.
 • 5. Produkty to wszelkie towary (tłumiki, rury wydechowe, katalizatory, złącza elastyczne, elementy montażowe itp.), jakie klient może nabyć za pośrednictwem serwisu PAMAKU.PL.
 • 6. Wszystkie ceny w serwisie PAMAKU podane są w polskich złotych. Cena każdego produktu jest ceną brutto i zawiera podatek VAT.
 • 7. Nazwy producentów i marki fabryczne samochodów należą do ich właścicieli i prezentowane są wyłącznie w celach informacyjnych.

WARUNKI DOKONYWANIA ZAKUPÓW

 • 8. Zamówienia realizowane są na terenie Unii Europejskiej.
 • 9. Umowa jest zawierana w momencie, kiedy serwis PAMAKU wysyła Klientowi wiadomość e-mail potwierdzającą przyjęcie zamówienia, zawierającą wszystkie jego szczegóły, w szczególności ilości i ceny zamówionych produktów, należne podatki oraz koszty przesyłki, którymi obciążany jest Klient, warunki płatności oraz adres dostawy.
 • 10. Serwis PAMAKU przyjmuje zamówienia przez całą dobę 365 dni w roku. Zamówienia złożone w niedziele i święta realizowane są w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym złożono zamówienie. Składając zamówienie klient oznajmia, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje wszystkie jego postanowienia.
 • 11. Poprzez rejestrację klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zamówienia zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku.
 • 12. Klient ma do wyboru 4 formy zapłaty za zakupiony towar: przelew (wpłata na konto), płatność kartą płatniczą, system PayPal oraz płatność przy odbiorze. O wyborze płatności klient decyduje podczas składania zamówienia za pośrednictwem odpowiednich formularzy.
 • 13. Po złożeniu zamówienia Klient na podany przez siebie adres e-mail otrzymuje potwierdzenie zamówienia.
 • 14. Do każdego zamówienia system automatycznie dolicza odpowiednie koszty wysyłki, zależne od wagi zakupionych produktów, o czym Klient informowany jest podczas składania zamówienia.
 • 15. Serwis PAMAKU zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, w szczególności zamówień bez numeru telefonu lub adresu e-mail lub w przypadku podania błędnych danych kontaktowych, pod którymi nie ma możliwości weryfikacji zamówienia.
 • 16. Przewidywany czas dostawy każdego zamówienia wynosi 1 dzień roboczy (24h). Wysyłka realizowana jest:

  a) w przypadku płatności przy odbiorze, płatności poprzez system PayPal lub PayU - w momencie przyjęcia zamówienia przez system;

  b) w przypadku płatności przelewem - w dniu zaksięgowania wpłaty (z reguły jest to ten sam lub kolejny dzień roboczy następujący po dniu w którym zlecono dyspozycję przelewu).
  Dane do dokonania przelewu:
  Zaklad Produkcyjno Handlowy PAMAKU
  Jerzy Kubiak
  ul. Strzelecka 66
  63-400 Ostrów Wlkp
  BZWBK: 34 1090 1160 0000 0000 1600 9431

REKLAMACJE I ZWROTY

 • 17. Sklep ponosi odpowiedzialnosć za niezgonosć towaru z umową. W przypadku nieotrzymania zamówionego towaru lub otrzymania towaru niezgodnego z towarem zamówionym, klient zobowiązany jest do podania szczegółów zamówienia w celu jego identyfikacji i rozpatrzenia reklamacji. Reklamacje rozpartywane są natychmiast.

  Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 roku, Klient bez podania przyczyny może zrezygnować z towaru zakupionego w serwisie PAMAKU w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki. Klient zobowiązany jest do odesłania zakupionego towaru na swój koszt oraz dołączenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot kosztów nastąpi przelewem na wskazany rachunek bankowy Klienta. Zwrot kosztów obejmuje pełną cenę brutto zakupionych produktów.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 • 18. Wszelkie opinie i uwagi dotyczące działalności serwisu PAMAKU prosimy kierować poprzez email, telefoniczne lub listownie na adres:
Zakład Produkcyjno Handlowy
PAMAKU
Strzelecka 66
63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel. 62 7 361 261
Mail: biuro@pamaku.pl
 • 19. W przypadku chęci podjęcia stałej współpracy, uzyskania dodatkowych rabatów, preferencyjnych form płatności itp., prosimy o kontakt z menedżerem sprzedaży: patryk.kubiak@pamaku.pl lub pod numer telefonu +48 605 657 501.
 • W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!