Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jakość produktów

Jako firma mająca w Polsce największe doświadczenie w dystrybucji kompletnych układów wydechowych, w swojej ofercie posiadamy tylko produkty sprawdzonych i uznanych na rynku europejskim producentów. Nasi klienci są zawsze usatysfakcjonowani i chętnie wracają jednocześnie polecając nasze produkty swoim znajomym. Jakość naszych produktów znacznie przewyższa jakość innych zamienników dostępnych w podobnej cenie. Dzięki długoletniej współpracy z naszymi dostawcami wypracowaliśmy najkorzystniejsze warunki zakupu, które możemy zaoferować naszym klientom.

Co więc sprawia, że nasze układy wydechowe charakteryzuje najwyższa jakość i odporność na zużycie?

  • Stal Thyssen Krupp
  • Certyfikaty ISO 9001:2001/EN ISO 9001, TÜV, PIMOT
  • Oferujemy tylko produkty w 100% zgodne z oryginalnymi częściami

Stal oraz rury aluminiowe używane w produkcji naszych układów wydechowych dostarczane są tylko przez największych światowych producentów takich jak Thyssen Krupp i Carl Froh, co zapewnia najwyższą trwałość naszych produktów. Wszystkie tłumiki wykonywane są z podwójnego płaszcza blachy aluminiowanej dwustronnie, co zapobiega korozji zewnętrznej jak i wewnętrznej. Wytrzymałość tak wyprodukowanego tłumika jest porównywalna z oryginalnymi częściami zamiennymi. Jakość naszych produktów znacznie przewyższa jakość produktów oferowanych przez inne platformy internetowe w podobnej cenie.

Poszerzanie rynków zbytu wymusza dbałość o aktualność systemów certyfikacji. Nasze tłumiki posiadają certyfikat uprawniający do oznaczania wyrobów znakiem zgodności PIMOT.

Wszystkie tłumiki z naszej oferty produkowane są w oparciu o oryginalną dokumentację techniczną koncernów samochodowych. Każdy element układu wydechowego jest w 100% zgodny z oryginałem i w odróżnieniu od tańszych zamienników posiada identyczne wnętrze puszki (środek tłumika) oraz wagę. Montaż naszych układów wydechowych nie zmienia oryginalnej głośności pojazdu (dźwięku wydechu). Nie współpracujemy z dostawcami nie spełniającymi powyższych wymogów.

Nasze układy wydechowe kupowane są już w ponad 20 krajach Europy, w tym na szczególnie wymagającym rynku niemieckim.Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!