Pamaku
Centrum układów wydechowych
Odpowiednio dopasowane tłumiki do Renault gwarantują doskonałe warunki użytkowe pojazdu. Układ wydechowy nie jest skomplikowany w budowie, jednak pełni istotną funkcję w prawidłowym funkcjonowania auta. Ma wpływ na właściwe przetwarzanie spalin wychodzących bezpośrednio z silnika, a także redukuje poziom hałasu. Ważne jest wybranie odpowiedniej jakości tłumika, gdyż uchybienia mogą prowadzić do osłabienia osiągów jednostki napędowej, a tym samym istotnie pogorszyć satysfakcję z prowadzenia auta. W naszej ofercie przygotowaliśmy mnóstwo propozycji dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji. Na uwadze mamy parametry techniczne popularnych modeli samochodów Renault, między innymi: Clio, Espace, Kangoo, Laguna, Megane, Scenic, Thalia, Trafic czy Twingo, dopasowując wyposażenie układu wydechowego z uwzględnieniem roku produkcji pojazdu oraz rodzaju zawieszenia.

Wytrzymałe tłumiki do Renault

Starannie wykonana konstrukcja tłumików do Renault to gwarancja najwyższej jakości oraz długiego i satysfakcjonującego procesu eksploatacji pojazdu. Układ wydechowy podczas jazdy ma kontakt z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Ponadto konstrukcja tłumika narażona jest na drgania, zanieczyszczenia i temperatury sięgające nawet kilkuset stopni Celsjusza. Tak wymagająca praca narzuca najwyższe standardy jakości i gwarancję bezpiecznej eksploatacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy rozwiązania z trwałych i solidnych komponentów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne czy korozję. Dodatkowo każdy element układu wydechowego dostępny w naszej ofercie jest objęty gwarancją, co z pewnością zachęci do zakupu nawet najbardziej wymagających kierowców.

Tłumiki środkowe i końcowe do Renault

Atutem naszej oferty pozostaje możliwość wyboru w jednym miejscu tłumików do Renault oraz innych rozwiązań niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania układu wydechowego. Dbamy o różnorodność oferty oraz atrakcyjne ceny. Zależy nam, aby nasi klienci mieli zapewnione najlepsze warunki bezpiecznej i satysfakcjonującej transakcji. Przykładamy ogromną uwagę do detali, dlatego stale ulepszamy naszą ofertę, stawiając na rozwiązania zgodne z obowiązującymi standardami. Tłumiki do Renault dzielimy na środkowe i końcowe, dostępne jako pojedyncze elementy bądź składowe kompletnych zestawów. Dodatkowo z uwzględnieniem parametrów technicznych auta oferujemy rury kolektorowe, katalizatory oraz niezbędne kolektory wydechowe wspierające pracę prawidłowego funkcjonowania układu wydechowego w samochodach marki Renault.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!