Pamaku
Centrum układów wydechowych
Układ wydechowy jest z pozoru niezbyt skomplikowany, jednak jego udział w sprawnym działaniu auta jest nieoceniony. Zepsuty tłumik w aucie to hałas, słabsza moc jednostki napędowej, a także tragiczna w skutkach możliwość zatrucia. Właściwe odprowadzanie spalin z silnika na zewnątrz zapewnią sprawdzone i solidne tłumiki - m.in. do Forda, które mogą Państwo kupić w naszym sklepie online. Chcą się Państwo cieszyć komfortową jazdą bez hałasu? Państwa Ford z powodu awarii tłumika stracił swoją moc i potrzebuje doładowania? Zapraszamy więc do skorzystania z naszej bogatej oferty!

Pewne tłumiki do Forda

W naszym asortymencie znajdą Państwo świetnej jakości tłumiki do Forda, dzięki którym Państwa auto znów będzie jeździło jak nowe. W ofercie posiadamy tłumiki do wszystkich najpopularniejszych modeli amerykańskiego producenta. Wśród najważniejszych warto wymienić m. in. Escorta, Fiestę, Focusa, Kugę, Sierrę, Mondeo, Fusion, Transit czy S-Max. Do zalet proponowanych przez nas produktów należy solidna konstrukcja oraz wysoka trwałość. Tłumiki posiadają najnowsze certyfikaty iso i tüv. Zadbaliśmy o szczegółowe przedstawienie oferty, dlatego każdy tłumik do Forda na naszej stronie internetowej posiada szereg informacji m.in. rok produkcji, rodzaj elementu, zastosowanie, a także numer produktu pozwalający na łatwą identyfikację. Dodatkowo nasz fachowy zespół obsługi klienta pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego tłumika oraz będzie do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia.

Postaw na sprawdzonego dystrybutora tłumików do Forda

Firma PAMAKU od ponad 25 lat zajmuje się dostawą kompletnych układów wydechowych do wielu marek samochodów. Nasze usługi zostały docenione nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Pozyskujemy produkty tylko od sprawdzonych producentów polskich, jak POLMO i europejskich m.in. firm Bosal, Asso, Fenno, Euro Flo. W ofercie posiadamy ponad 100 000 produktów. Są to tłumiki, rury kolektorowe, rury wydechowe oraz złącza elastyczne. Udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na wszystkie, sprzedawane przez naszą firmę elementy. Zapewniamy najwyższą jakość w najlepszej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tłumików do Forda.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!