Pamaku
Centrum układów wydechowych
Przemieszczanie się z wykorzystaniem samochodu jest bez wątpienia bardzo wygodnym rozwiązaniem, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że auta są najpopularniejszym środkiem lokomocji. Niestety te, wyposażone w silniki diesla szczególnie mocno zanieczyszczają środowisko. Aby nieco polepszyć jego stan, warto zainwestować w filtry cząsteczek stałych DPF. Renault – znany, francuski producent samochodów – wyposaża w nie wszystkie swoje najnowsze modele, a wiele starszych również zawiera charakterystyczną puszkę ukrytą za katalizatorem, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem.
strona:

Filtry cząsteczek stałych DPF do Renault – wpływ na funkcjonowanie auta

Filtry cząsteczek stałych DPF do Renault Clio, Megane, Laguna oraz wielu innych wyraźnie redukują poziom spalin generowanych przez ich silniki. Dzięki temu jest on znacznie niższy niż w przypadku samochodów niekorzystających z tego rodzaju urządzeń. Możliwe do pozyskania w naszym sklepie modele zatrzymują w swoim wnętrzu szkodliwe substancje, a następnie wypalają je, nie wymagając przy tym użycia żadnych, dodatkowych środków. Jest to bardzo istotny atut naszych filtrów cząsteczek stałych DPF dla Renault. Sprawia, że kolejni zwolennicy francuskiej myśli motoryzacyjnej decydują się po nie sięgnąć.

Filtry DPF spełniające europejskie normy

Wyposażając swój samochód w wybrany DPF filtr cząsteczek stałych do Renault, każdy Klient zyskuje pewność, że w razie zatrzymania go przez policję do kontroli, zdoła uniknąć kary. Od dłuższego już czasu korzystanie z oferowanych urządzeń jest obowiązkowe. Dołączając zatem do grona osób dostosowujących się względem europejskich norm, kierowcy nie tylko zmniejszają poziom zanieczyszczeń w powietrzu, ale też nie ryzykują otrzymania mandatu na kwotę kilkuset złotych. Poza tym filtry cząsteczek stałych DPF dla Renault pozytywnie oddziałują na pracę silników wysokoprężnych, są bardzo odporne na uszkodzenia, a do rozpoczęcia procesu wypalania cząstek potrzebują jedynie odpowiednio wysokiej temperatury.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!