Pamaku
Centrum układów wydechowych
Regularne wdychanie spalin samochodowych naraża każdego z nas na zmaganie się w przyszłości z wieloma poważnymi chorobami. Niemożliwym jest jednak całkowite wykluczenie samochodów z ruchu drogowego, abyśmy dzięki temu zaczęli masowo przemieszczać się z wykorzystaniem nowoczesnych środków transportu publicznego. Sposobem na efektywne zredukowanie ilości sadzy przedostającej się do powietrza jest jednak stosowanie urządzeń, którymi są filtry cząsteczek stałych DPF. Skoda to zaś jedna z tych marek, której auta już od dawna korzystają z dostępnych w naszej ofercie artykułów motoryzacyjnych.

3657.16 PLN

2232.45 PLN

3849.28 PLN

3849.28 PLN

strona:

Filtry cząsteczek stałych DPF do Skody – nowoczesny sposób dbania o środowisko naturalne

Filtry cząsteczek stałych DPF do Skody, których dystrybucję prowadzimy, powstały z myślą o posiadaczach różnych modeli pojazdów znanego na całym świecie, czeskiego producenta. Niezależnie więc od tego, czy dana osoba porusza się na co dzień jednym ze starszych modeli, czy też zaliczanym do nowszej generacji, w naszej ofercie na pewno znajdzie bez problemu adekwatne do swoich potrzeb urządzenie. Korzystanie z filtrów cząsteczek stałych DPF dla Skody jest jak najbardziej wskazane, ponieważ to właśnie one odpowiadają za zatrzymywanie szkodliwych cząstek stałych, by następnie w swoim wnętrzu poddać je spalaniu. Wystarczy jedynie pozwolić im osiągnąć odpowiednią temperaturę.

Filtry DPF dla Skody – skuteczność działania

Korzystając z oferty naszego sklepu, każdy może pozyskać DPF filtr cząsteczek stałych do Skody, który zagwarantuje swojemu nabywcy wysoki poziom skuteczności w pełnieniu swojej funkcji, a także brak konieczności stosowania środków wspomagających. Ponadto proponowane urządzenia wykonane zostały w taki sposób, aby znajdujące się w ich wnętrzu kanaliki nie ulegały zbyt szybko i łatwo zapychaniu, co utrudniałoby właściwe pełnienie swojej funkcji w układzie wydechowym auta. Wystarczy je tylko w odpowiedni sposób konserwować, a wtedy filtry DPF cząsteczek stałych dla Skody nie będą musiały podlegać zbyt częstej wymianie na nowe.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!