Pamaku
Centrum układów wydechowych
Yugo to serbska rodzina pojazdów osobowych, produkowanych od lat 80., a swoją ciągłość zakończyła w 2008 roku. Są to niewielkie, kompaktowe samochody, które idealnie nadają się do częstego pokonywania niewielkich odległości. Nie ma co ukrywać, że dziś pojazdy te są uznawane za nieco podstarzałe, przez niektórych uznawane wręcz za klasykę. Fakty są jednak takie, że Yugo cały czas posiada swoich zwolenników i użytkowników, także na terenie naszego kraju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom grupy posiadaczy pojazdów tego typu, nasz sklep przygotował ofertę tłumików Yugo. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!
strona:

Tłumiki do najważniejszych modeli

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo tłumiki dedykowane pojazdom Yugo Koral i 45. Oferujemy zarówno tłumik końcowy, jak i tłumik końcowy w połączeniu ze środkowym. Ponadto istnieje możliwość zakupu całego układu oraz samej rury kolektorowej. Każdy produkt dostępny w tym dziale jest oczywiście wykonany z solidnej, nierdzewnej stali i gwarantuje bezproblemowe działanie układu wydechowego każdego klasycznego, serbskiego pojazdu. Tłumiki Yugo działają niezawodnie, co potwierdzamy, obejmując wszystkie modele 24-miesięczną gwarancją. Jeżeli chcą więc Państwo nieco wydłużyć żywotność swojego Yugo w oparciu o zainwestowanie w odpowiednie elementy układu wydechowego, możecie nam zaufać. Oferujemy produkty świetnej jakości!

Tłumiki w dobrej cenie

Tworząc dla Państwa ofertę tłumików Yugo, mieliśmy na uwadze wartość pojazdów, którym są one dedykowane. Dlatego oczywistym jest fakt, że koszt tłumika nie może być zbyt wysoki. Mimo to udało nam się przygotować dla Państwa dość szeroką ofertę tłumików wykonanych z najlepszej stali, w atrakcyjnej cenie. Ponadto oferujemy ekspresową wysyłkę i okres gwarancyjny. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników pojazdów Yugo do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!