Pamaku
Centrum układów wydechowych
Infinity to japońska marka motoryzacyjna założona w 1989 roku. Aktualnie jest częścią koncernu Nissan, a jej znakiem rozpoznawczym jest produkcja aut uznawanych powszechnie za luksusowe. Pomimo tego, że marka nie należy z pewnością do najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju, a także w ogóle w Europie (w tym roku producent zdecydował się zrezygnować z eksportu na nasz kontynent), to poszczególne modele cieszyły i cieszą się w Polsce nieco większą popularnością. To właśnie z myślą o polskich użytkownikach pojazdów marki Infinity, przygotowaliśmy specjalną ofertę filtrów cząsteczek stałych DPF. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.
strona:

Nasza oferta filtrów cząsteczek stałych DPF do Infinity

Po szczegółowej analizie trendów i preferencji kierowców pojazdów tej marki w naszym kraju zdecydowaliśmy się przygotować ofertę, która obejmuje DPF, czyli filtry cząsteczek stałych do takich modeli Infinity, jak: EX, QX50, Q70, M czy FX. Są to nowoczesne pojazdy, w przypadku których ich właścicielom powinno zależeć na prawidłowej pracy układu wydechowego. Filtry dostępne w naszej ofercie są w pełni kompatybilne z wyżej wymienionymi modelami, dzięki czemu gwarantują maksymalny poziom redukcji cząsteczek stałych w gazach przez nie emitowanych.

Jakość filtrów DPF do Infinity na odpowiednim poziomie

Tym, co wyróżnia naszą ofertę spośród konkurencji, jest wysoki poziom jakości wykonania naszych komponentów. Wszystkie filtry DPF do pojazdów marki Infinity zostały wykonane z solidnej, niemieckiej stali, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia zewnętrzne. Dodatkowo spełniają normę emisji na poziomie Euro 5. Filtry są objęte przez nasz sklep aż 24-miesięczną gwarancją. Przygotowaliśmy także dla Państwa niezwykle atrakcyjne ceny oraz przejrzyste zasady finalizowania transakcji. Wysyłka przygotowywana jest w szybkim tempie, a miejscem docelowym może być jeden z aż czterdziestu europejskich krajów. Zapraszamy do współpracy!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!