Pamaku
Centrum układów wydechowych

Duży zapas mocy i spora oszczędność na paliwie - tym się charakteryzują i wyróżniają na tle benzynowych silniki diesla. Niestety mają jedną wadę - sporo zanieczyszczeń wydobywających się do atmosfery z układu wydechowego. Produkowana sadza i inne szkodliwe substancje wydostają się przez rurę, co można zauważyć w starszych modelach pojazdów z napędem diesla. Przy przyspieszaniu objawia się to kłębem czarnego dymu. W roku 2006 zdecydowano się więc wprowadzić normę Euro IV - restrykcję mającą na celu zmniejszenie szkodliwego wpływu na środowisko. Dla diesla było to jednak zabójcze, szczególnie dla niemieckiego koncernu Volkswagen, który słynął z rozwiązań mocno zanieczyszczających powietrze. Dlatego zdecydowano się na wprowadzenie DPF - filtrów cząstek stałych. Volkswagen i jego modele były jednymi z pierwszych, które wychodziły z fabryki z tymi elementami.

3657.16 PLN

2232.45 PLN

3849.28 PLN

strona:

Niestety, jak każda część również DPF się zużywa. Wychwytuje zanieczyszczenia, między innymi sadzę, która osadza się na jego kanalikach. Nawet przy jeździe na dużych obrotach, kiedy filtr wypala część zanieczyszczeń, trzeba się liczyć z jego wymianą po przejechaniu kilkuset tysięcy kilometrów. Na szczęście filtry cząstek stałych DPF do Volkswagena możesz nabyć w naszym sklepie internetowym. Są to części wykonane z niezawodnej, odpornej na uszkodzenia, niemieckiej stali. Wysoka jakość została już potwierdzona przez naszych klientów. Współczynnik reklamacji to bowiem jedyne 0,3% z tysięcy sprzedanych przez nas części. W przypadku rozwiązań do pojazdów niemieckiej marki możesz liczyć na DPF do takich modeli jak Jetta, Golf, Touran czy Polo, a to jedynie część naszej szerokiej oferty. Ich dopasowanie do odpowiedniej wersji nie będzie problemem, dla pewności każdorazowo podajemy numery OE, opisujemy także modele i wersje, w jakich dane rozwiązanie się sprawdzi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a także pomoc fachowców w razie pytań lub wątpliwości. Klienci mogą także liczyć na rozsądne, konkurencyjne ceny!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!