Pamaku
Centrum układów wydechowych
Land Rover to marka z pewnością znana każdemu mniejszemu lub większemu fanowi motoryzacji. Ten brytyjski producent skupia się bowiem na produkcji oryginalnych aut terenowych i SUV. Pojazdy sygnowane logo brytyjskiej marki są na tyle popularne, że także w Polsce nietrudno spotkać je na ulicy, oczywiście z kierownicą już po lewej stronie. Właśnie z myślą o polskich fanach aut o nieco większym gabarycie przygotowaliśmy specjalną ofertę DPF, czyli filtrów cząsteczek stałych dla marki Land Rover. Prezentujemy ją właśnie w tym dziale - zapraszamy serdecznie!
strona:

Filtry DPF - Land Rover w szerokiej ofercie

W naszej ofercie znajdą Państwo filtry cząsteczek stałych dopasowane do takich modeli Land Rover, jak: Range Rover czy Freelancer. Warto zaznaczyć, że w przypadku tego pierwszego modelu oferujemy filtry DPF kompatybilne zarówno z III generacją, jak i wersją Evoque. Przed złożeniem zamówienia sugerujemy więc Państwu szczegółowo zapoznać się ze specyfikacją danego produktu. Wszystkie informacje znajdują się na odpowiednich podstronach, a w razie potrzeby jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno drogą telefoniczną, jak i mailową.

Wysokiej jakości filtry cząsteczek stałych - Land Rover

Spośród konkurencyjnych sklepów zdecydowanie wyróżnia nas jakość wykonania oferowanych produktów oraz ich ceny. Wszystkie filtry DPF do aut marki Land Rover, które mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie, zostały wyprodukowane z wysokiej jakości stali. Dzięki temu są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia zewnętrzne i zarazem świetnie dopasowane do konkretnych modeli aut. Norma emisji w przypadku filtrów dostępnych w tym dziale to Euro 4/Euro 5. Pomimo tego zakupy w naszym sklepie nie oznaczają nadmiernego obciążenia budżetu klienta. Przygotowaliśmy uczciwe i atrakcyjne ceny, które w połączeniu z ekspresową wysyłką sprawiają, że nasza oferta staje się jeszcze bardziej opłacalna. Przypominamy, że adresatem wysyłki może być każdy mieszkaniec naszego kontynentu - wysyłamy także poza granice kraju.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!