Pamaku
Centrum układów wydechowych
W tym dziale chcielibyśmy zaprezentować naszą ofertę tłumików do aut marki Wołga. Wielu z Państwa kojarzy zapewne tego producenta z odległymi czasami i pojazdami, które było nam dane obserwować kilkadziesiąt lat temu. Tymczasem Rosjanie ostatni model, czyli Siber, produkowali jeszcze w 2010 roku. Pojazdy wyprodukowane przez Wołgę cechują się wysokim poziomem niezawodności – jeśli jednak w przypadku Państwa pojazdu było nieco inaczej i potrzebny jest nowy tłumik wydechowy, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
strona:

Szeroki wybór tłumików

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór tłumików do Wołgi. Są to między innymi tłumiki do Gazeli oraz modeli 2410 i 2401. W celu znalezienia odpowiedniego tłumika zalecamy skorzystanie z wyszukiwarki. Wszystkie proponowane przez nas tłumiki zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu inwestując w sprzęt dostępny w ramach naszej oferty, mają Państwo pewność zakupu tłumika, który Was nie zawiedzie. Potwierdzeniem tego jest specjalny okres gwarancyjny, którym objęty jest każdy tłumik do aut marki Wołga, dostępny w naszej ofercie. Oprócz tłumików końcowych oferujemy także tłumiki środkowe i rury końcowe. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Najtańsze tłumiki do Wołgi

Oprócz bogatego wyboru tłumików do Wołgi nasz sklep oferuje także atrakcyjne i uczciwe warunki zakupów. Wszystkie produkty widoczne w naszej ofercie są dostępne od zaraz, także w większych ilościach. Ponadto oferujemy natychmiastową wysyłkę (1 dzień roboczy) w niskiej cenie i możliwość wysłania zamówionego tłumika do aż 40 europejskich krajów. Dodatkowo nasze tłumiki objęte są okresem gwarancyjnym. Zalecamy dokładne sprawdzenie specyfikacji zamawianego tłumika, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie Państwu pomogą i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!