Pamaku
Centrum układów wydechowych
Wytrzymałe tłumiki do Seata to gwarancja jakości i komfortu podczas jazdy. Układ wydechowy, mimo że nie należy do skomplikowanych konstrukcji, jest niezbędny do prawidłowego użytkowania pojazdu. Nadrzędną funkcją tłumika jest właściwe przetwarzanie spalin, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo. Ponadto dopasowane tłumiki do indywidualnych potrzeb samochodu redukują hałas, co jest korzystne nie tylko dla kierowcy i właściciela pojazdu, ale i pozostałych towarzyszy ruchu drogowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy rozwiązania przystosowane do popularnych modeli Seata z uwzględnieniem rocznika pojazdu, konkretnego modelu, jak również mocy silnika.

Tłumiki do Seata - kiedy rozważyć wymianę?

Tłumiki do Seata oraz innych pojazdów są narażone na bardzo niekorzystne warunki eksploatacji. Zanieczyszczenia, wysokie temperatury, a także inne czynniki atmosferyczne prowadzą do przedwczesnego uszkodzenia konstrukcji, co bezpośrednio przyczynia się do pogorszenia warunków jazdy. Pierwszą oznaką awarii jest specyficzny hałas, dotąd niesłyszalny podczas użytkowania pojazdu. Im dłuższa eksploatacja uszkodzonego tłumika, tym większe prawdopodobieństwo nieprzyjemnych zapachów wewnątrz kabiny, które dotychczas były odprowadzane na zewnątrz pojazdu. Problemem może być również niewłaściwie dopasowany tłumik do potrzeb samochodu. Podczas wyboru istotne jest zwrócenie uwagi na wszystkie niezbędne parametry - od oporów przepływu, po pojemność, moc silnika i zasady pracy. Bagatelizowanie podstawowych czynników może przyczynić się między innymi do osłabienia osiągów jednostki napędowej.

Odporne na uszkodzenia tłumiki do Seata

Wysoka jakość materiałów i odporność na uszkodzenia to najbardziej pożądane cechy tłumików do Seata. W naszej ofercie przygotowaliśmy wyłącznie najlepsze rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających warunkach eksploatacyjnych. Atutem pozostaje konstrukcja odporna na pęknięcia, destrukcyjne działania korozji, a także wytrzymałe materiały nawet w kontakcie ze skrajnymi temperaturami, na które narażony jest układ wydechowy. Przygotowaliśmy tłumiki dopasowane do modeli: Alhambra, Altea, Altea Xl, Arosa, Cordoba, Cordoba Sx, Cordoba Vario, Ibiza, Inca, Leon, Malaga, Marbella, Mii, Ronda, Terra i Toledo. Do dyspozycji oddajemy nie tylko tłumiki środkowe i końcowe, ale również pozostałe elementy, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu wydechowego, między innymi rury środkowe i kolektorowe, a także wygodne zestawy.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!