Pamaku
Centrum układów wydechowych
Dacia jest rumuńskim producentem samochodów osobowych i dostawczych, którego działalność trwa nieprzerwanie od 1966 roku. Rumuńskie pojazdy wykonywane we współpracy ze słynnym koncernem Renault cieszą się w naszym kraju niemałym zainteresowaniem. Na polskich drogach nietrudno spotkać takie modele Logan czy Duster. Im więcej aut danej marki w naszym kraju, tym większa zapotrzebowanie na poszczególne elementy układu wydechowego. Dlatego w tym dziale przygotowaliśmy dla Państwa naszą ofertę filtrów cząsteczek stałych DPF właśnie do pojazdów marki Dacia. Zapraszamy do zapoznania się z zawartością tego działu.
strona:

Szeroki wybór filtrów cząsteczek stałych do Dacii

Mając na uwadze aktualne trendy i preferencje polskich kierowców, przygotowaliśmy ofertę filtrów cząsteczek stałych do Dacii, dostosowaną do najczęściej wybieranych modeli tych pojazdów. W naszym sklepie mogą więc Państwo kupić filtry cząsteczek stałych DPF do takich pojazdów marki Dacia jak: Duster, Logan, Lodgy, Sandero czy Dokker. Wszystkie filtry zostały skonstruowane w taki sposób, by być idealnie dopasowanymi do układów wydechowych w ww. pojazdach. Dzięki temu montaż przebiega bezproblemowo, a same filtry gwarantują prawidłową pracę układu i znaczącą redukcję sadzy powstałej w wyniku pracy pojazdu.

Filtry DPF najwyższej jakości

To, co zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę, to jakość proponowanych przez nas produktów. Podobnie jak w przypadku filtrów dedykowanych pojazdom innych marek, filtry DPF do pojazdów marki Dacia zostały przygotowane w zgodzie z obecnie obowiązującymi normami. Stal, z której wykonano filtry, została pozyskana z Niemiec, dzięki czemu nasze produkty spełniają tamtejsze normy, potwierdzone homologacją RW TUV wystawianą przez niemieckie stacje kontroli pojazdów. Kupując u nas, mają więc Państwo pewność, że filtr cząsteczek stałych do Dacii będzie działał prawidłowo przez długi czas. Nasz sklep obejmuje każdy z produktów dostępnych w tym dziale 2-letnią gwarancją. Serdecznie zapraszamy do współpracy i składania zamówień. W razie jakichkolwiek pytań - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!