Pamaku
Centrum układów wydechowych
Ford to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek samochodowych. Początki swojej działalności koncern datuje na 1903 rok, dziś jest to producent, którego pojazdy widoczne są na ulicach każdego kraju na świecie, w tym także Polski. Polacy cenią auta sygnowane logiem Forda za niebagatelny wygląd, wysoki poziom komfortu oraz ich niezawodność. Niestety w nawet najlepiej wykonanym pojeździe czasami musimy dokonać wymiany jednego z komponentów. W tym dziale przygotowaliśmy dla Państwa ofertę katalizatorów dedykowanych właśnie do Forda. Szeroki wybór, wysoka jakość wykonania i niskie ceny - zapraszamy!

1082.40 PLN

1325.94 PLN

762.42 PLN

762.42 PLN

632.81 PLN

strona:

Szeroki wybór katalizatorów dedykowanych do Forda

Ze względu na to, że Ford jest marką globalną i posiada spore grono fanów także w naszym kraju, tworząc tę ofertę, przywiązaliśmy największą uwagę do jej szerokiego zasobu. Oferujemy wiele modeli katalizatorów, idealnie dopasowanych do konkretnych pojazdów. W naszym sklepie znajdą Państwo między innymi katalizatory dedykowane do Forda Focus czy Mondeo, czyli modeli cieszących się w naszym kraju ogromnym zainteresowaniem. Ponadto oferujemy także katalizatory kompatybilne z modelami: Galaxy, S-Max, C-Max, Puma, Fiesta, Transit, Escort czy Kuga. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z zawartością tego działu.

Katalizatory dedykowane do Forda wysokiej jakości

Dlaczego warto zamawiać u nas? Przede wszystkim stawiamy na jakość - zarówno produktów, jak i obsługi. Wszystkie katalizatory dedykowane m.in. do Forda, pozyskiwane od renomowanych, europejskich producentów, zostały wykonane z trwałych, solidnych materiałów. Dzięki temu produkty posiadają odpowiednią homologację. Dodatkowo oferujemy korzystne i uczciwe ceny, które w połączeniu z długim okresem gwarancyjnym oraz ekspresową wysyłką także poza granice naszego kraju czynią naszą ofertę naprawdę wyjątkową. Zachęcamy do współpracy. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!