Pamaku
Centrum układów wydechowych
Tłumik samochodowy to bez wątpienia istotna część układu wydechowego. Odpowiednio dopasowany zagwarantuje komfort, doskonałą jakość i bezpieczeństwo podczas użytkowania pojazdu. Skutecznie wpływa na przetworzenie spalin, które przedostają się bezpośrednio do otoczenia, a także wyraźnie zmniejsza poziom hałasu. W naszej ofercie przygotowaliśmy mnóstwo propozycji dla posiadaczy pojazdów popularnych marek. Do dyspozycji oddajemy trwałe i solidne tłumiki do Lancii, kompatybilne z modelami Dedra, Delta, Kappa, Lybra, Musa, Phedra, Thema, Y, Y10, Ypsilon i Zeta. Wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zadbaliśmy nie tylko o doskonałą jakość konstrukcji, ale również o bardzo atrakcyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

327.53 PLN

strona:

Tłumiki do Lancii od znanych i cenionych producentów

Dbamy o to, aby nasi klienci mieli do dyspozycji szeroki wybór możliwości, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji. Oferujemy zarówno pojedyncze tłumiki do Lancii, jak i zestawy umożliwiające błyskawiczne usunięcie usterki w obrębie układu wydechowego auta. Prezentujemy między innymi zamienniki katalizatora, rury oraz kompatybilne tłumiki dostosowane nie tylko do modelu samochodu marki Lancia, ale również do sposobu montażu części, w zależności od potrzeb i preferencji technicznych. Dostępne w ofercie rozwiązania cieszą się niemałą popularnością wśród fachowców specjalizujących się w naprawie układu wydechowego. Z jednej strony tłumiki wykonane są z bardzo trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, z drugiej strony natomiast ich montaż jest prosty i szybki, co z pewnością wpływa pozytywnie na terminową realizację zlecenia. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią oczekiwania wymagających klientów.

Trwałe i solidne tłumiki do Lancii

Praca w wymagających warunkach użytkowych wiąże się z koniecznością dostosowania odpowiednich komponentów. Tłumiki do Lancii z naszej oferty to z pewnością wybór godny polecenia. Doskonale radzą sobie w trudnych sytuacjach, nie zważając na zanieczyszczenia i szereg innych czynników zewnętrznych, które mogłyby wpłynąć na jakość i użyteczność części. Z pewnością spełnią swoje zadanie, gwarantując właściwe odprowadzanie spalin, i zminimalizują hałas związany z eksploatacją pojazdu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!