Pamaku
Centrum układów wydechowych

W skład układu wydechowego wchodzą między innymi tłumiki, które odpowiedzialne są za prawidłowe odprowadzanie spalin w czasie jazdy samochodem. Dodatkowo tłumik obniża poziom hałasu, który jest również emitowany przez silnik w czasie pracy. Jednocześnie produkt ten optymalizuje funkcjonowanie silnika, dlatego warto wybrać wysokiej jakości tłumiki BMW. Znajdziecie je w sklepie PAMAKU! Naszym Klientom zapewniamy najlepszą jakość stali, czytelną ofertę oraz profesjonalizm na każdym etapie transakcji. Przekonaj się, że warto postawić na najlepszych!

strona:

Postaw na sprawdzony produkt, jakim są tłumiki z PAMAKU

Gwarantujemy Państwu, że posiadamy tłumiki BMW do każdego typu samochodu, jak i jego wersji silnikowej. To tylko część zmiennych, które uwzględniliśmy w asortymencie naszego sklepu PAMAKU. Do dyspozycji naszych Klientów są pozycje, które spełnią Wasze oczekiwania. Pragniemy Państwu zaproponować między innymi produkt obejmujący: tłumik początkowy + środkowy + końcowy, tłumik środkowy, tłumik końcowy, tłumik środkowy + końcowy czy tłumik początkowy. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną specyfikacją wybranych produktów, gdyż tylko dobrze dobrany tłumik spełni Państwa potrzeby. W przypadku pytań nasz personel jest do Waszej dyspozycji.

Pragniemy podkreślić, że przygotowana z myślą o Państwa potrzebach oferta została oparta na zdobytym doświadczeniu. PAMAKU istnieje na rynku już prawie trzydzieści lat i stale się rozwija, dlatego też współpracuje na rynku polskim oraz europejskim. Dodatkową zaletą każdego tłumika jest jego jakość, podstawą której jest przede wszystkim niemiecka stal posiadająca odpowiednie certyfikaty. Należy podkreślić, że nasze profesjonalne podejście obejmuje wiele aspektów w PAMAKU. To między innymi: dostępny asortyment od ręki, szybka realizacja zamówienia, rzetelne i fachowe doradztwo, bezpieczeństwo w czasie transakcji oraz szeroki asortyment. Już dziś postaw na sprawdzony zespół, gdzie dostępne są Twoje nowe części do samochodu marki BMW.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!