Pamaku
Centrum układów wydechowych
Prawidłowe działanie układu wydechowego to istotna sprawa. Nieszczelności lub awarie mogą prowadzić do niepożądanych skutków, jak spadek mocy silnika czy znaczne zwiększenie natężenia hałasu w czasie jazdy. Dodatkowo uszkodzenie tłumika może prowadzić nawet do zatrucia kierowcy i pasażerów. Odpowiedzią jest konieczność jego wymiany w odpowiednim momencie. Szukają Państwo dobrej jakości tłumików do FSO w dobrej cenie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!
strona:

Tłumiki do FSO wysokiej jakości

Nasz bogaty asortyment tłumików do FSO składa się z wysokiej jakości produktów cenionych i renomowanych w branży producentów. Mogą Państwo znaleźć tłumiki do najpopularniejszych modeli m.in. 125. Są certyfikowane, więc można być pewnym ich wysokiego poziomu bezpieczeństwa i trwałości. Dla ułatwienia wszystkie tłumiki w naszym sklepie internetowym przedstawione są w sposób szczegółowy i dokładny. W specyfikacji znajduje się np. rok produkcji, rodzaj elementu i nadwozia, a także numer produktu oraz w niektórych przypadkach – numer referencyjny. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą w wyborze oraz rozwieją ewentualne wątpliwości. Na każdym etapie zamówienia mogą Państwo liczyć na fachową i uprzejmą pomoc.

Rzetelny dystrybutor tłumików do FSO

Firma PAMAKU od ponad 25 lat zajmuje się dystrybucją kompletnych układów wydechowych. W naszej ofercie dostępne są nie tylko tłumiki wszystkich marek samochodów, zarówno tych najpopularniejszych, jak i rzadziej spotykanych, ale także rury kolektorowe, rury wydechowe oraz złącza elastyczne. Naszymi dostawcami są najlepsi producenci w kraju, np. POLMO oraz w Europie m.in. Fenno, Asso, Bosal, Euro Flo. Cieszymy się zaufaniem klientów w Polsce i na rynku europejskim, czego dowodem są liczne polecenia i rekomendacje. W naszym sklepie internetowym znajduje się ponad 100 000 najwyższej jakości produktów. Wszystkie elementy układu wydechowego, w tym także tłumiki do FSO objęte są 24-miesięczną gwarancją. Serdecznie zapraszamy!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!