Pamaku
Centrum układów wydechowych

Układ wydechowy odpowiada za dwie bardzo istotne funkcje w pojeździe. Jedną z nich jest konieczność właściwego odprowadzenia spalin z silnika, a druga to znaczne wyciszenie jego pracy. Układ jednak czasem ulega awarii bądź całkowitemu zniszczeniu i niezbędna jest naprawa. Pomocna będzie bogata oferta firmy Pamaku, m.in. gotowe zestawy montażowe, które dobierane są indywidualnie do wybranych tłumików. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem produktów!

strona:

Zestawy montażowe układu wydechowego

Układ wydechowy to złożona konstrukcja, w której skład wchodzi najczęściej rura wydechowa, kolektor wydechowy, katalizator oraz dwa rodzaje tłumika. Ważna jest ich odpowiednia kolejność podczas montażu oraz idealne dopasowanie, które zapewni długotrwałą, bezproblemową pracę całego układu. Niejednokrotnie w celu poszukiwania pozornych oszczędności klienci decydują się na wybór zestawów montażowych nieznanego pochodzenia lub wątpliwej jakości, co znacznie odbija się na ich portfelach w przyszłości. Stosując wysokiej jakości elementy montażowe ze sprawdzonych i rzetelnych źródeł, jak firma Pamaku, mają Państwo pewność, że wymieniony układ będzie pracował zgodnie z oczekiwaniami przez długi czas, nie narażając Państwa na kolejne koszty.

Nasz bogaty asortyment składa się nie tylko z gotowych, kompletnych zestawów montażowych, ale także z pojedynczych elementów wysokiej jakości, dzięki czemu każdy klient może znaleźć dokładnie to, czego szuka. Atuty naszych produktów to solidna konstrukcja, najlepszej jakości materiały oraz długotrwała żywotność. Nasze zestawy mogą być wykorzystane we wszystkich rodzajach nadwozia i posiadają niezbędną dokumentację, w tym także certyfikat TÜV i ISO. Dodatkowo nasze elementy montażowe wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, a ich konstrukcje spełniają obowiązujące w branży normy. Waga zestawu montażowego nie przekracza 1 kg. Komplety objęte są gwarancją, która wynosi 24 miesiące. Złożone w naszej firmie zamówienie dostarczamy w ciągu 24 godzin. Obszar naszej dostawy obejmuje 40 krajów w Europie.

Pamaku – najlepsza jakość w atrakcyjnej cenie

Nasza firma od ponad 25 lat z powodzeniem dostarcza najwyższej jakości kompletne układy wydechowe oraz elementy montażowe do samochodów wszystkich marek. Bogata oferta sklepu Pamaku obejmuje ponad 100 000 produktów. Naszymi dostawcami są cenieni i cieszący się popularnością producenci. Wszystkie nasze produkty, w tym także kompletne zestawy montażowe, dostępne są natychmiast. Jest to zasługa wieloletniej współpracy, dzięki której mamy bezpośrednie dojście do magazynów centralnych największych producentów, w tym do magazynu centralnego firmy BOSAL w Łodzi. Zaufanie oraz długofalowe relacje z naszymi klientami są dla nas niezwykle ważne, dlatego też stałym odbiorcom oferujemy spore zniżki, które sięgają nawet kilkudziesięciu procent, błyskawiczną i zupełnie darmową dostawę, a także preferencyjne i wygodne terminy płatności.

Jednym z największych atutów naszej firmy jest wykwalifikowana i kompetentna obsługa, która służy fachową radą z zakresu doboru odpowiednich elementów, również zestawów montażowych, a także reprezentuje najwyższe standardy obsługi. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Gwarantujemy kompleksową obsługę od momentu złożenia zamówienia po dostarczenie zakupionych elementów pod wskazany przez Państwa adres. Udzielamy szczegółowych informacji na każdym etapie procesu. Ponadto, jeżeli zamówienie zostanie złożone do południa, to jego realizacja rozpoczyna się tego samego dnia. Wybierając Pamaku, wybierają Państwo najwyższą jakość na najlepszych warunkach.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!