Pamaku
Centrum układów wydechowych
Iveco to włoska marka samochodów dostawczych i ciężarowych zrzeszona w ramach koncernu Fiat. Firma znana jest z tego, że specjalizuje się w produkcji pojazdów o większych gabarytach, dzięki czemu ma szerokie grono użytkowników praktycznie na całym świecie. Także w Polsce Iveco jest w tej chwili marką, której pojazdy są bardzo często spotykane na ulicach. Polacy cenią włoskie pojazdy za niezawodność i uniwersalność, która sprawdza się w przypadku różnych branż opartych na transporcie. W tym dziale przygotowaliśmy dla Państwa naszą ofertę DPF, czyli filtrów cząsteczek stałych właśnie do Iveco.
strona:

Nasza oferta DPF do Iveco

W prezentowanej ofercie znajdą Państwo między innymi filtry cząsteczek stałych dopasowane do Iveco Daily. Ten pojazd jest wyjątkowo lubiany w naszym kraju i wiele firm, których działalność opiera się na transporcie, decyduje się na zakup właśnie ww. modelu. Dla wszystkich z Państwa, którzy korzystają z Iveco Daily, przygotowaliśmy specjalną ofertę dopasowanych do niego filtrów, które pomogą rozwiązać problem z nadmiernym wytwarzaniem się cząsteczek stałych w gazach emitowanych przez układ wydechowy pojazdu. Warto zaznaczyć, że przygotowaliśmy dla Państwa filtry dopasowane do tego modelu zarówno w IV, jak i V generacji.

Jakość filtrów cząsteczek stałych do Iveco na najwyższym poziomie

Jeżeli nadal nie są Państwo przekonani co do słuszności zakupów na naszej stronie, przypominamy o tym, że oferowane filtry cząsteczek stałych do Iveco zostały wykonane w zgodzie z obecnymi standardami. Stal, którą wykorzystano do ich produkcji, pozyskaliśmy z Niemiec, dzięki czemu nasze produkty mają homologację RW TUV, wystawianą przez tamtejsze ośrodki zajmujące się kontrolą pojazdów. Norma emisji to w ich przypadku Euro 5. Dodatkowo obejmujemy je 24-miesięczną gwarancją, która w połączeniu z proponowaną przez nas ceną oraz szybką wysyłką towaru, sprawia, że prezentowana oferta jest warta uwagi.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!