Pamaku
Centrum układów wydechowych

PAMAKU to zakład produkcyjno handlowy, który posiada prawie trzydziestoletnie doświadczenie na rynku polskim i europejskim. Gwarantujemy naszym Klientom profesjonalną obsługę oraz dostawę w ciągu 24h! Postaw na doświadczonego producenta, który jest jednocześnie bezpośrednim dystrybutorem! Jesteśmy przekonani, że w naszym asortymencie znajdziecie Państwo poszukiwany produkt. W ofercie części zamiennych proponujemy naszym Klientom między innymi tłumiki Audi, wyróżniające się na tle innych marek wysoką jakością materiałów oraz wykonania.

444.48 PLN

282.98 PLN

Przekonaj się, że w PAMAKU znajdziesz dobrej jakości tłumiki

W ofercie naszego sklepu PAMAKU znajdziecie Państwo wiele atrakcyjnych propozycji, wśród których dostępne są również tłumiki Audi. To produkt wysokiej jakości. Wpływa na to między innymi dbałość o szczegóły w czasie projektowania oraz produkcji, jak i wykorzystywane półprodukty. Dysponujemy szerokim asortymentem produktów dedykowanych Audi, takich jak: rura kolektorowa, tłumik końcowy, rura + tłumik, tłumik początkowy i wiele innych. Proponowane naszym Klientom produkty dostępne są od ręki, a ich wysyłka realizowana jest natychmiast. Zapewniamy dostawę w 24h! Przekonaj się, że warto skorzystać z naszej korzystnej oferty - Twój sklep PAMAKU!

Tłumik to element samochodu, który w czasie koniecznej wymiany musi być odpowiednio dobrany do modelu auta, jego wersji silnikowej oraz typu nadwozia. Jest to bardzo istotne, gdyż tłumik jest odpowiedzialny za właściwe odprowadzanie spalin z silnika w czasie jazdy. Dodatkowo niweluje hałas generowany przez silnik oraz poprawia ergonomię jazdy. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym personelem, który bardzo chętnie pomoże w czasie doboru odpowiedniego produktu oraz odpowie na każde pytanie i rozwieje wątpliwość.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!