Tłumiki Dacia  - wydechy, układ wydechowy  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

W przypadku części samochodowych nie warto akceptować półśrodków. Niskiej jakości produkty nie tylko mogą przełożyć się na gorsze osiągi auta, ale także okazać się rozwiązaniem krótkotrwałym. Wybierając tłumiki Dacia otrzymuje się gwarancję wytrzymałości. Produkty firmy PAMAKU wykonane są z najlepszych materiałów m.in. solidnej, niemieckiej stali. Nasze akcesoria powstają przy uwzględnieniu rygorystycznych norm ISO, dzięki czemu posiadamy certyfikaty poświadczające ich wysoki standard.

strona:

Wygoda zakupu

Jesteś zmęczony przeszukiwaniem tysięcy produktów na wielu stronach? Z nami nie ma tego problemu. Podpowiemy, które tłumiki Dacia będą odpowiednie do danego modelu samochodu. Zadbaliśmy też o wygodny system wyszukiwania, dzięki czemu znalezienie idealnej części trwa raptem chwilę, podobnie jak jej zakup. W równie ekspresowym tempie odbywa się dostawa. Wiemy, jak ważne jest szybkie dostarczenie elementów niezbędnych do naprawy, dlatego nieustannie dbamy o uzupełnianie stanów magazynowych. Posiadamy także dostęp do magazynów centralnych największych producentów. Taka kombinacja sprawia, że towar dociera do klientów nawet w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Za tłumiki Dacia można wygodnie zapłacić, korzystając z jednej z wielu bezpiecznych metod płatności.

Tłumiki to jeden z ponad 100 tys. produktów, znajdujących się w asortymencie firmy PAMAKU. Jako przedsiębiorstwo z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem stale rozszerzamy naszą ofertę. Dotyczy to zarówno liczby akcesoriów, jak i ich jakości. Nieustannie skupiamy się na podnoszeniu wytrzymałości oraz funkcjonalności posiadanych części. Czyni z nas to rzetelnego partnera, któremu warto zaufać, gdyż na pierwszym miejscu zawsze stawiamy solidność wykonania. Potwierdzenie tych słów stanowi 2-letnia gwarancja, jakiej udzielamy na produkty PAMAKU. Ponadto w ciągu 10 dni od otrzymania towaru można go zwrócić. Naszych stałym klientom oferujemy dodatkowo indywidualne warunki zakupu, płatności oraz transportu. Tłumiki Dacia dostarczamy do ponad 40 krajów w całej Europie.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!