Pamaku
Centrum układów wydechowych
Sprawdzone, trwałe tłumiki do Hyundaia w najlepszej cenie tylko u nas! Zapewniamy rewelacyjną jakość i najwyższy standard obsługi! Przekonaj się sam.
strona:

Tłumiki do Ikco pewne i sprawdzone

Największy irański producent samochodów wciąż nie jest zbyt popularny na polskim rynku, jednak wśród miłośników cieszy się ogromnym uznaniem. W naszym sklepie znajdą Państwo tłumiki do Ikco, w dodatku w świetnej cenie. W asortymencie posiadamy tłumiki m.in. do modelu Samand. Charakteryzują się solidnym wykonaniem, trwałością oraz rewelacyjną jakością. Wszystkie są certyfikowane. Każdy dodatkowo został szczegółowo opisany. Wśród informacji można znaleźć m.in. rok produkcji, rodzaj elementu, typ nadwozia oraz numer produktu. Wszystkie zamówienia dostarczamy do 40 krajów w Europie, a wysyłka może być zrealizowana nawet w ciągu jednego dnia. Dodatkowym atutem jest nasz wykwalifikowany zespół obsługi klienta, który jest do Państwa dyspozycji przez cały proces realizacji zamówienia, chętnie służy również pomocą w wyborze odpowiedniego tłumika do Ikco jeszcze przed zakupem.

Renomowany dostawca tłumików do Ikco

Możemy pochwalić się ponad 25-letnim doświadczeniem w dystrybucji kompletnych układów wydechowych do samochodów wszystkich marek samochodów. Doceniają nas klienci zarówno w Polsce, jak i Europie, czego potwierdzeniem są liczne słowa uznania i ponowne zamówienia. Nasi dostawcy to znani z wysokiej jakości wykonywanych elementów producenci, tacy jak Bosal, Asso, Fenno, Euro Flo czy POLMO. Nasza oferta to ponad 100 000 produktów, wśród których oprócz tłumików do Ikco znajdują się jeszcze m.in. rury kolektorowe, rury wydechowe oraz złącza elastyczne. Proponowane produkty posiadają 24-miesięczną gwarancję. Zapraszamy do zapoznania się ze świetną ofertą tłumików do Ikco!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!