Pamaku
Centrum układów wydechowych
Cechą charakterystyczną tłumików do Lady jest ich doskonała jakość i trwałość. Konstrukcja została zaprojektowana z myślą o wymagających warunkach eksploatacyjnych. Chcąc sprostać oczekiwaniom oraz zagwarantować komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy, oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które cieszą się popularnością na rynku części motoryzacyjnych. Do dyspozycji oddajemy tłumiki oraz pozostałe elementy wyposażenia układu wydechowego, produkowane przez znanych i cenionych producentów, z którymi współpracujemy od lat. W katalogu produktów udostępniamy szeroki wybór możliwości kompatybilnych z modelami samochodów marki Lada, między innymi 110, 111, 1118, 2102, 21115, 2112, Natacha, Niva, Priora, Sagona czy też Samara. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji, zapewniając fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia.
strona:

Szybka realizacja – kup tłumiki do Lady!

Dbamy o komfort naszych klientów, dlatego nasz katalog obfituje w mnóstwo możliwości. W celu zagwarantowania łatwości wyboru i właściwego dopasowania tłumików do Lady wszystkie części zostały przyporządkowane do poszczególnych modeli samochodu wybranej marki. Tak usystematyzowane rozwiązania z pewnością ułatwią proces zakupowy i umożliwią satysfakcjonujący wybór, dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Jesteśmy przekonani, że szybka realizacja zlecenia i nasze wieloletnie doświadczenie w branży to gwarancja sukcesu i eksploatacji zgodnej z oczekiwaniami. Udostępniamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Cechą charakterystyczną układów wydechowych z naszej oferty jest podwójny płaszcz ze stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie, co jest doceniane przez fachowców specjalizujących się w naprawie samochodów różnych marek.

Wytrzymałe tłumiki do Lady

Tłumik do Lady powinien być nie tylko łatwy w montażu, ale przede wszystkim trwały i solidny. Konstrukcje wykonane z najlepszych materiałów pozostają niezawodne nawet w kontakcie z negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Zapewniamy doskonałe działanie przez długi czas, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że doskonale dopasowany tłumik poradzi sobie z właściwym odprowadzaniem spalin na zewnątrz, a także zadba o skuteczną redukcję emisji hałasu podczas użytkowania pojazdu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!