Pamaku
Centrum układów wydechowych
Opel jest niemieckim przedsiębiorstwem skupiającym się głównie na produkcji pojazdów osobowych i dostawczych. Początki działania firmy datuje się na końcówkę XIX wieku. Obecnie Opel jest bardzo silnym graczem na rynku motoryzacyjnym nie tylko w Niemczech, ale i w innych krajach, w tym także w Polsce. Słynna, niemiecka precyzja ma przełożenie na jakość produkowanych pojazdów, które od wielu lat chętnie wybierane są przez polskich kierowców. Przygotowaliśmy zatem niezwykle szeroką ofertę niezbędnych części potrzebnych do sprawnego funkcjonowania każdego auta. Zapraszamy do zapoznania się z katalizatorami dedykowanymi do pojazdów marki Opel.

811.80 PLN

2164.80 PLN

771.21 PLN

1204.17 PLN

2585.58 PLN

666.12 PLN

strona:

Bardzo szeroki wybór na katalizatory dedykowane - Opel

Naszą ofertę kierujemy w zasadzie do każdego kierowcy zainteresowanego nabyciem dobrej jakości katalizatora. Dysponujemy szerokim wyborem elementów w pełni kompatybilnych z poszczególnymi modelami aut niemieckiego producenta. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi katalizatory dedykowane do układów wydechowych w Opel Vectra, Astra, Zafira, Signum, Omega czy Corsa. Oczywiście proponujemy komponenty dopasowane do pojazdów tych serii produkowanych w różnych latach. Zalecamy szczegółowe zapoznanie się z zawartością tego działu oraz sprawdzenie specyfikacji poszczególnych modeli.

Jakość potwierdzona homologacją - katalizatory dedykowane do aut marki Opel

Wszystkie katalizatory dedykowane pojazdom marki Opel zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Otrzymujemy je od czołowych, europejskich producentów. Współpraca z nimi sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu komponenty z najwyższej półki. Potwierdzeniem jest specjalna homologacja RW TUV, którą posiada każdy katalizator dostępny w naszej ofercie. Sprzedajemy wyłącznie solidne, trwałe i sprawnie działające produkty, w dodatku objęte 2-letnią gwarancją. Warto zaznaczyć, że tylko 0,3% zamówień składanych w naszym sklepie kończy się reklamacją. Musimy również wspomnieć o konkurencyjnych cenach naszych produktów, natychmiastowej realizacji zamówienia oraz wysyłce towaru nawet poza granice kraju. Zapraszamy do współpracy i składania zamówień, a w razie jakichkolwiek niejasności - do kontaktu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!