Pamaku
Centrum układów wydechowych
Niemieckie samochody są w Polsce szczególnie popularne, na co wpływa przede wszystkim charakterystyczna dla nich niezawodność. Większość z nich wyposażona jest jednak w szczególnie mocno zanieczyszczające środowisko silniki diesla, co sprawia, że przebywanie w ich pobliżu negatywnie wpływa na ludzkie zdrowie. Nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku doskonale znanych nam aut marki Mercedes-Benz. Filtry cząsteczek stałych DPF sprawiają jednak, że emitowane przez wspomniane silniki spaliny ulegają oczyszczeniu, dlatego korzystanie z nich jest jak najbardziej pożądane.
strona:

Filtry cząsteczek stałych DPF do Mercedes-Benz – jak działają?

Filtry cząsteczek stałych DPF do aut Mercedes-Benz, których zakup oferujemy Klientom naszego sklepu, pełnią dwie funkcje. Pierwsza z nich polega na zatrzymywaniu cząstek stałych, które wydobywają się z silnika przede wszystkim podczas dokonywania jego rozruchu, a także pokonywania kolejnych kilometrów z niedużą prędkością. Druga ich rola polega natomiast na wypalaniu szkodliwych substancji. Zaletą filtrów cząsteczek stałych DPF do Mercedesów-Benz jest to, że nie potrzebują one w tym celu żadnych środków wspomagających, co odróżnia je od filtrów mokrych, czyli FAP. Poza tym zdolność do wypalania sadzy pozwala im zachować swoją trwałość znacznie dłużej.

Samoobsługowe filtry DPF do różnych modeli Mercedes-Benz

Niezależnie od tego, jakim modelem samochodu od opisywanego producenta porusza się dany kierowca – dostawczym czy mniejszym gabarytowo – na pewno nie pożałuje nabycia jednego z filtrów cząsteczek stałych DPF Mercedes-Benz z naszej oferty. Znajdują się w niej bowiem wykonane ze stali nierdzewnej, proste w montażu i praktycznie samoobsługowe urządzenia, korzystanie z których od dłuższego już czasu jest konieczne. W przypadku jego braku trzeba liczyć się z możliwością otrzymania mandatu w razie zatrzymania przez policję do kontroli drogowej. Aby więc uniknąć konieczności zapłaty w wysokości nawet 500 zł, polecamy nabyć jeden z DPF filtrów cząsteczek stałych do aut marki Mercedes-Benz. Są w stanie zapobiec przedostawaniu się do powietrzna znacznej większości szkodliwych związków generowanych przez wysokoprężne silniki.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!