Pamaku
Centrum układów wydechowych

W sklepie internetowym Pamaku.pl zamówisz rury uniwersalne do wydechów, stworzone z myślą o wszechstronnym zastosowaniu. Znajdziesz tu produkty w standardowych wymiarach (średnicach): 65, 60, 55, 50 i 45 mm. Objęte dwuletnią gwarancją, posiadają niezbędne certyfikaty TÜV + ISO, które potwierdzają ich dobrą jakość. Rury są dostępne od ręki – wysyłamy je w czasie od 24 do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Klientowi przysługuje też prawo zwrotu zakupionej części przez 10 dni od momentu otrzymania przesyłki.

81.18 PLN

64.94 PLN

54.12 PLN

50.06 PLN

47.35 PLN

strona:

Rury uniwersalne do wydechów od Pamaku – sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Materiały, z których wytwarza się elementy układu wydechowego, muszą być przystosowane do pracy w bardzo trudnych warunkach. Podczas jazdy samochodem każda metalowa część w układzie nagrzewa się, a w trakcie postoju ulega schłodzeniu. Co więcej, wszystkie są narażone na uszkodzenia mechaniczne. Nie ma wątpliwości, że im większa trwałość komponentów, tym rzadsza konieczność przeprowadzania kosztownych napraw. W związku z tym, przy zakupie warto sprawdzić, czy rury uniwersalne do wydechów spełniają wszystkie wymagania stawiane tego typu produktom.

Zamienniki, które znajdziesz w naszej ofercie, cechują się wysoką wytrzymałością termiczną. Ma to znaczenie np. w standardowej sytuacji, w której pojazd wjeżdża w dość głęboką kałużę. Wówczas następuje nagła zmiana temperatury, ponieważ woda schładza przednie odcinki rury odprowadzającej spaliny. Jeżeli tworzywo, z którego wykonano ten element, nie będzie dostatecznie wytrzymałe, może dojść do jego uszkodzenia.

Niezawodne rury ze stali nierdzewnej

Rury uniwersalne do wydechów Pamaku produkujemy z niemieckiej stali ThyssenKrupp o zwiększonej odporności na korozję i uszkodzenia. Wszystkie części są w 100% zgodne z oryginalnymi elementami. Dzięki wykorzystaniu niezawodnych materiałów i komponentów jesteśmy w stanie dostarczać wyłącznie sprawdzone, skuteczne rozwiązania. Pamiętamy przy tym o zachowaniu atrakcyjnej ceny. Wszystko to wyróżnia naszą ofertę na tle innych sklepów internetowych.

Zamawiając w Pamaku, zyskujesz dwuletnią gwarancję na każdy zakupiony zamiennik. Towar jest dostępny „od ręki”, dlatego kolejną zaletą naszej oferty jest ekspresowa dostawa. Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Oznacza to, że na produkt poczekasz od 24 do maksymalnie 48 godzin. Korzystanie ze sklepu Pamaku zdecydowanie przyspiesza naprawdę układu wydechowego. Co więcej, w razie problemów przy wyborze właściwego zamiennika, nasi doradcy udzielą Ci fachowej porady. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem aplikacji WhatsApp – odpowiemy na każde pytanie!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!