Filtry cząstek stałych DPF Ford  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:
Ford to amerykański gigant rynku motoryzacyjnego, który swoją działalność zapoczątkował już w 1903 roku. Firmę cechuje niezwykle uniwersalne podejście do swojej produkcji - Ford dostarcza na światowy rynek nowoczesne pojazdy osobowe, ciężarowe, a także SUV-y oraz vany. W tym dziale skupimy się jednak tylko i wyłącznie na samochodach osobowych oraz dostawczych, ponieważ w tym miejscu przedstawiamy Państwu naszą ofertę filtrów cząsteczek stałych DPF do Forda. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zaznajomienia się z zawartością działu.
strona:

Bardzo bogata oferta filtrów cząsteczek stałych DPF - Ford

Ford już od wielu lat cieszy się w naszym kraju niemałą popularnością. Polacy cenią pojazdy tej marki za uniwersalność oraz niezawodność. Jeżeli jednak w Państwa pojeździe zaszła potrzeba wymiany filtrów DPF, to w tym dziale czekają na Was filtry cząsteczek stałych dopasowane do takich modeli Forda, jak: Transit, S-Max, Mondeo, Galaxy, Focus, Kuga, C-Max czy Ka. Naturalnie, znajdą Państwo u nas filtry dopasowane do wyżej wymienionych modeli w wersjach różnych generacji. Nasz sklep jest miejscem, w którym każdy znajdzie element odpowiadający jego wymaganiom.

Jakość filtrów DPF do Forda

To, co cechuje filtry dostępne w naszej ofercie, to wysoka jakość wykonania oparta na starannie wyselekcjonowanych materiałach. Niezwykle solidna, niemiecka stal, z której tworzone są nasze komponenty, sprawia, że filtry cząsteczek stałych DPF do pojazdów marki Ford, które Państwu proponujemy, są gwarancją prawidłowego i długiego działania układów wydechowych w Waszych samochodach. Nie bez powodu zdecydowaliśmy się objąć je aż 24-miesięczną gwarancją. Nasze filtry posiadają też specjalną homologację RW TUV, która jest potwierdzeniem jakości, o której mówimy. Jeżeli więc szukają Państwo solidnych filtrów cząsteczek stałych do Forda i nie chcecie jednocześnie bezsensownie nadwyrężać swojego budżetu - zapraszamy do współpracy.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!