Pamaku
Centrum układów wydechowych

Koncern Dodge jest jedną z prawdziwych legend amerykańskiej motoryzacji. Samochody z USA cenione są m.in. za moc i jakość wykonania. Takie auta wymagają jedynie najlepszych części, które zapewniamy właśnie w PAMAKU. Nasze tłumiki Dodge sprawdzają się w ekstremalnych warunkach. To zasługa najwyższej jakości materiałów użytych do produkcji np. niemieckiej stali. Towar dostarczamy nawet w ciągu 24 godzin na terenie kilkudziesięciu krajów w całej Europie.

strona:

Ponad 100 tys. produktów

W katalogach PAMAKU nie brakuje najwyższej jakości układów wydechowych oraz akcesoriów niezbędnych do ich wymiany. Tłumiki Dodge wpisują się w te standardy, gdyż podobnie jak pozostałe produkty, wytwarzane są w oparciu o rygorystyczne normy ISO. W PAMAKU dbamy o atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim skupiamy się na solidnym wykonaniu części. Tylko dzięki temu tłumiki Dodge są w pełni bezpiecznie w eksploatacji, a zarazem bardzo wytrzymałe. Takie efekty udaje się nam się osiągnąć, wykorzystując nabyte doświadczenie. Gromadzimy je oraz rozwijamy już od kilkudziesięciu lat. Dzięki naszym tłumikom można w pełni cieszyć się komfortową jazdą, ponieważ zapewniają one m.in. redukcję drgań oraz skutecznie odprowadzają spaliny z silnika.

Wybór odpowiedniej części na stronie www.pamaku.pl nie sprawia żadnego problemu. Zadanie ułatwia niesamowicie przejrzysty interfejs. Pozwala na wygodne wyszukiwanie akcesoriów i sfinalizowanie transakcji. W razie wątpliwości pomocą służą także nasi specjaliści. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego chętnie podejmujemy się stałej współpracy. Długotrwali kontrahenci mogą liczyć na indywidualne warunki m.in. w zakresie zamówień, transportu, czy też płatności. PAMAKU to rzetelny dostawca. Dbamy, aby oferowany asortyment był dostępny od ręki. Pomaga nam w tym sieć własnych magazynów oraz dostęp do obiektów największych producentów. Na zakupiony towar oferujemy 2-letnią gwarancję. Zapewniamy także możliwość zwrotu w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłk

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!