Pamaku
Centrum układów wydechowych
Choć samochody produkowane w Japonii są coraz bardziej przyjazne środowisku ze względu na stosowane w nich nowoczesne rozwiązania, pojazdy wyposażone przede wszystkim w silniki diesla wciąż emitują zdecydowanie zbyt dużo spalin. Aby więc ograniczyć ilość zawartej w nich sadzy oraz innych, trujących związków, warto sięgnąć po filtry cząsteczek stałych DPF. Mazda jest jednym z japońskich aut, których posiadacze oraz otoczenie mogą na tym skorzystać, dlatego polecamy skorzystanie z naszej oferty.
strona:

Filtry cząsteczek stałych DPF do Mazdy zapobiegające zanieczyszczaniu środowiska

Swoim Klientom jesteśmy w stanie zaproponować DPF filtry cząsteczek stałych do Mazdy 3, 5, 6 oraz CX-7. Są to tzw. modele suche, co oznacza, że w ich przypadku proces wypalania sadzy przebiega bez konieczności użycia środków usprawniających jego przeprowadzenie. Proponowane urządzenia nie tylko korzystnie wpływają na stan środowiska i ludzkie zdrowie, ale też pozwalają uniknąć problemów z prawem, ponieważ obecnie korzystanie z nich jest konieczne. Filtry cząsteczek stałych DPF w autach Mazdy stosują posiadacze aut zarówno z silnikiem diesla, jak i benzynowych. Ich największą zaletą jest zdolność do samooczyszczania się po osiągnięciu odpowiedniej temperatury.

Gdzie montuje się filtr DPF?

Oferowane przez nas filtry cząsteczek stałych DPF do Mazdy objęte są dwuletnią gwarancją, choć nie przewidujemy konieczności jej wykorzystania. Wykonane zostały bowiem z trwałych tworzyw, co powoduje, że są w stanie przez długi czas prawidłowo pełnić swoją funkcję. Poza tym można bardzo sprawnie dokonać ich montażu w przeznaczonym dla nich miejscu, czyli za katalizatorem. Warto również zauważyć, że korzystanie z DPF filtrów cząsteczek stałych w pojazdach Mazdy korzystnie wpływa na pracę silników znajdujących się pod ich maską za sprawą otrzymywania przez nie odpowiednich informacji z czujników filtrów.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!