Pamaku
Centrum układów wydechowych
Szwedzkie samochody marki Saab mają w Polsce dość pokaźne grono zwolenników. Wielu z nich, poszukując sposobu na ograniczenie emisji spalin, z czym borykają się wszyscy posiadacze aut z silnikami diesla (ale benzynowymi również), decyduje się skorzystać z oferty naszego sklepu. Wiedzą doskonale, że znajdą w niej nowoczesne rozwiązania, które pomogą im osiągnąć zamierzony cel. Filtry cząsteczek stałych DPF do Saab są chętnie wybierane, a co ważne – przynoszą zauważalne korzyści. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zachęcić wszystkich posiadaczy aut produkowanych na północy Europy do skorzystania z naszych usług.
strona:

Filtry cząsteczek stałych DPF dla Saab – cel ich stosowania

Swoim Klientom oferujemy zakup filtrów cząsteczek stałych DPF Saab 9-3 z silnikami 1.9 TiD, które regularnie zjeżdżały z taśmy produkcyjnej szwedzkiej marki od 2004 r. Korzystanie z nich jest bardzo pożądane, a od dłuższego już czasu wymagane, ponieważ zgodnie z europejskimi normami posiadacze aut z silnikami diesla (ale benzynowymi również) zobowiązani są przestrzegać wymogów dotyczących poziomu emisji spalin. Aby nie został on przekroczony, warto sięgnąć po jeden z filtrów cząsteczek stałych DPF do Saab, ponieważ każde tego typu urządzenie nie tylko pochłania szkodliwe cząstki, ale też – przy osiągnięciu odpowiedniej temperatury – dokonuje ich wypalania. W wyniku tego powietrze przez nas wdychane jest znacznie czystsze, a my stajemy się mniej narażeni na problemy ze zdrowiem.

Za co głównie cenione są filtry DPF?

Filtry cząsteczek stałych DPF do aut marki Saab, które dystrybuujemy już od dawna, wśród swoich nabywców cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Na pozytywne postrzeganie ich wpływa w największej mierze skuteczność w wypalaniu szkodliwych cząstek, a także zdolność do ograniczenia emisji spalin o nawet ponad 80%. Nic więc dziwnego, że po dostępne w naszym sklepie filtry cząsteczek DPF do Saabów decydują się sięgnąć nawet ich właściciele przykładający wyjątkowo dużą wagę do stanu środowiska naturalnego.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!