Pamaku
Centrum układów wydechowych

Kiedy silnik pracuje, wprawiając pojazd w ruch, dochodzi do sporych wibracji i drgań w obrębie zarówno samej jednostki napędowej, jak i w innych podzespołach. Ten proceder nie omija także układu wydechowego, w którym najmocniej narażoną na uszkodzenia częścią jest katalizator, który w takich warunkach nie może pracować. Niestety jest to element usytuowany najbliżej kolektora wydechowego - części niezwykle drogiej przy wymianie. Skutecznym sposobem na niwelację drgań są jednak złącza elastyczne. Universal to jeden z rodzajów tłumików dostępnych w ofercie naszego sklepu. Od tych dedykowanych wyróżnia je możliwość montażu w praktycznie każdym samochodzie. Należy jedynie wybrać odpowiednią średnicę otworu złącza, aby dopasować go do modelu i wersji pojazdu. Nie warto czekać, aż złącze zużyje się całkowicie, narażając tym samym droższe części na pęknięcia, czy innego rodzaju uszkodzenia. Kiedy wystąpią podejrzenia co do nieprawidłowej pracy tłumika drgań, warto go od razu wymienić.

strona:

W naszym sklepie internetowym jest możliwość zakupu złączy elastycznych Universal. Są to elementy wykonane z najwyższej klasy stali nierdzewnej, która spełni swoje zadanie doskonale. Przede wszystkim odpowiednio wytłumi drgania, nie narażając na uszkodzenia innych elementów układu wydechowego. W ofercie dostępne są różne wymiary złączy, poczynając od rozwiązań o średnicy 4,5 centymetra i długości 20 centymetrów, a kończąc na tłumikach długich na 28 centymetrów i mających średnicę 6,4 centymetra. Mimo dużego wyboru nasza oferta jest stale poszerzana. Każdy powinien znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania. Jeżeli podczas zakupu wystąpią jakieś problemy lub masz pytania odnośnie sprzedawanych przez nas tłumików drgań, zapraszamy do kontaktu. Zespół specjalistów czeka, aby udzielić wszelkiej pomocy. Wysoką jakość wykonania potwierdza niewielki odsetek reklamowanych elementów w naszym sklepie, który wynosi zaledwie 0,3%. Ponadto, na każdą zakupioną część dajemy 24-miesięczną gwarancję! Zapraszamy do zakupu złączy elastycznych universal w świetnych cenach!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!