Pamaku
Centrum układów wydechowych
Układ wydechowy to niezbędny element wyposażenia każdego Poloneza. Prosty sposób eksploatacji i montażu przekłada się na znaczącą poprawę jakości i komfortu jazdy. Poszczególne elementy tworzące układ wydechowy, takie jak tłumiki do Poloneza, rury środkowe, rury kolektorowe, pochodzące od znanych europejskich producentów, prezentujemy w naszej ofercie. Szeroki wybór elementów w połączeniu z wysokiej jakości materiałami to gwarancja satysfakcjonującej eksploatacji mimo upływu czasu. Do dyspozycji oddajemy sprawdzone rozwiązania dopasowane do konkretnego modelu Poloneza z uwzględnieniem roku produkcji i typu nadwozia. W naszej ofercie elementy układu wydechowego znajdą właściciele modeli: 1500, ATU, ATU PLUS, CARGO, CARO, TRUCK (1.5, 1.6, 1.9 Diesel) oraz TRUCK PLUS.
strona:

Starannie wykonane tłumiki do Poloneza

Tłumiki do Poloneza w czasie codziennej eksploatacji narażone są na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych. Podczas jazdy temperatura wzrasta nawet do kilkuset stopni Celsjusza, a sukcesywnie zgromadzone zanieczyszczenia osadzają się na powierzchni, co znacząco przyczynia się do odkształceń, zarysowań, a nawet pęknięć konstrukcji. Dzięki starannie dopasowanym komponentom tłumiki początkowe, środkowe i końcowe z naszej oferty gwarantują doskonałe warunki jazdy niezależnie od sytuacji. Bezpieczne odprowadzanie spalin w połączeniu z minimalizacją emisji hałasu z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Nie bez znaczenia pozostaje 24-miesięczna gwarancja na produkty z naszej oferty.

Najwyższej jakości tłumiki do Poloneza

Dopasowanie tłumika do Poloneza wymaga dokładnej znajomości parametrów technicznych auta z uwzględnieniem oporów pojemności i przepływu, zasad pracy, a także mocy silnika. Bagatelizowanie poszczególnych czynników może mieć istotny wpływ na sposób użytkowania auta. Pogorszone warunki w czasie codziennej jazdy mogą przełożyć się nie tylko na osiągi jednostki napędowej, ale również naruszyć bezpieczeństwo prowadzenia auta, narażając zdrowie i życie uczestników ruchu drogowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy rozwiązania, w których poszczególne parametry techniczne zostały szczegółowo przyporządkowane. Proponujemy kompleksowe układy wydechowe oraz pojedyncze elementy, które doskonale zadbają o właściwe odprowadzanie spalin na zewnątrz pojazdu oraz wyciszanie hałasu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!