Pamaku
Centrum układów wydechowych
Toyota to kolejny z japońskich koncernów motoryzacyjnych, którego pojazdy są znane i lubiane nie tylko na samym kontynencie azjatyckim, ale i także w Europie. Kierowcy na całym świecie doceniają pojazdy Toyota nie tylko ze względów ekonomicznych. Japońskie pojazdy są także uznawane za niezawodne. Niestety, czasami nawet w przypadku aut tworzonych przez Japończyków, zachodzi konieczność wymiany uszkodzonego elementu. Właśnie dlatego stworzyliśmy dla Państwa ten dział. Dział, w którym prezentujemy ofertę katalizatorów dedykowanych do pojazdów marki Toyota.

1082.40 PLN

1093.24 PLN

999.18 PLN

strona:

Szeroka oferta katalizatorów dedykowanych - Toyota

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą popularnością w naszym kraju cieszą się pojazdy marki Toyota. Z tego powodu, przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą i szeroką ofertę katalizatorów do tej marki. Oferujemy między innymi katalizatory dedykowane do takich modeli Toyoty jak: Yaris, Avensis, Previa, Aygo, Picnic, IQ, Land Cruiser, Auris czy Corolla. Jak widać, pomyśleliśmy o kierowcach wielu modeli, dlatego jeśli szukają Państwo solidnej części zamiennej w postaci katalizatora dedykowanego do Waszego pojazdu marki Toyota - serdecznie zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z ofertą.

Katalizatory dedykowane do Toyoty najwyższej jakości

Co wyróżnia naszą ofertę poza szerokim wyborem katalizatorów do różnych modeli pojazdów Toyota? Przede wszystkim jakość wykonania sygnowana homologacją SV TUW wystawianą na terenie Niemiec. Nasze katalizatory dedykowane do Toyoty uzyskały taki certyfikat ze względu na korzystanie ze świetnej, odpornej na uszkodzenia zewnętrzne niemieckiej stali. Jej solidność jest dla nas tak oczywista, że postanowiliśmy objąć widoczne tu produkty aż 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny oraz ekspresową wysyłkę zamówionego towaru do jednego z aż 40 europejskich krajów. Serdecznie zapraszamy do współpracy i składania zamówień, a w przypadku pytań lub niejasności - jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną i mailową.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!