Pamaku
Centrum układów wydechowych
Citroen to francuska marka motoryzacyjna z ponad 100-letnią historią. Specjalizuje się ona w produkcji pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, jednak w tym dziale skupimy się na pierwszych dwóch rodzajach samochodów, ponieważ właśnie tu prezentujemy Państwu naszą ofertę filtrów cząsteczek stałych DPF do pojazdów marki Citroen. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym, co dla Państwa przygotowaliśmy. Proponujemy filtry w pełni kompatybilne z układami wydechowymi francuskich pojazdów, które pomogą zredukować ilość sadzy powstałej w wyniku ich eksploatacji.
strona:

Ciekawa i szeroka oferta filtrów cząsteczek stałych DPF do pojazdów marki Citroen

Mając na uwadze, jak wiele aut marki Citroen można spotkać codziennie na polskich drogach, przygotowaliśmy dla Państwa bardzo szeroką ofertę. Proponujemy filtry cząsteczek stałych, znane też jako DPF, nie tylko do pojazdów osobowych Citroena, ale i do tzw. dostawczaków. W naszej ofercie znajdą Państwo filtry DPF dopasowane do układów wydechowych w takich modelach Citroena jak: DS3, DS4, DS5, Jumpy, Dispatch, C3, C4, C5, C8, Berlingo, Picasso, Xsara Picasso i wielu innych. Dzięki prezentowanej ofercie każdy z Państwa powinien znaleźć filtr dopasowany do Waszego pojazdu.

Najwyższe standardy produkcji filtrów cząsteczek stałych DPF do Citroena

To, co wyróżnia naszą ofertę spośród konkurencji, to najwyższa jakość wykonania filtrów cząsteczek stałych do pojazdów marki Citroen. Jest ona efektem korzystania ze specjalnej, niemieckiej stali, dzięki której prezentowanej produkty są odporne na uszkodzenia zewnętrzne i zapewniają prawidłową pracę układów wydechowych w pojazdach naszych klientów. Potwierdzeniem tych słów jest m.in. specjalna homologacja SW TUV oraz aż 24-miesięczna gwarancją, którą obejmujemy wszystkie elementy układów wydechowych dostępne w ofercie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z okazji i zakupu wysokiej jakości filtrów w atrakcyjnych cenach. Sklep pamaku.pl to także bardzo szybka wysyłka towaru - także poza granice Polski.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!