Pamaku
Centrum układów wydechowych
W dzisiejszych czasach wdrażanie nowych technologii, których celem jest poprawa stanu środowiska naturalnego w różnych gałęziach przemysłu, jest już niemal powszechnym zjawiskiem. Innowacje nie omijają również motoryzacji, o czym najlepiej świadczy fakt, iż obecnie koniecznością jest korzystanie z takich urządzeń, jak filtry cząsteczek stałych DPF. Opel Astra, Insignia czy Zafira to tylko jedne z wielu modeli aut, w których są one montowane w celu redukcji ilość emitowanych spalin.
strona:

Filtry cząsteczek stałych DPF do Opla – czy koniecznie trzeba z nich korzystać?

Składające się na asortyment naszego sklepu DPF filtry cząsteczek stałych do Opla wyróżnia mało skomplikowana zasada działania, opierająca się na pochłanianiu przez znajdujące się w ich wnętrzu kanaliki cząstek stałych, aby następnie mogły ulec wypaleniu. Dzięki temu ilość wydostającej się z silnika diesla sadzy oraz innych, szkodliwych znacznie spada, a co za tym idzie – zyskuje na tym nasze środowisko. Obecnie korzystanie z filtrów cząsteczek stałych DPF do Opla przez posiadaczy aut tej marki (i nie tylko) jest już obowiązkowe, a w razie niespełnienia tego wymogu trzeba liczyć się z możliwością otrzymania kary w postaci mandatu. Nie warto więc ryzykować, dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Oferujemy zakup filtrów DPF z dwuletnią gwarancją

Proponowane przez nas DPF Filtry cząsteczek stałych dla Opla zaliczane są do tzw. suchych urządzeń, co oznacza, że są zdolne wykonywać swoją pracę bez żadnych, dodatkowych środków (np. płynów). Na ich korzyść przemawia również długi czas eksploatacji, a także korzystne oddziaływanie na funkcjonowanie silnika skrytego pod maską auta. Poza tym do zakupu każdego z filtrów DPF cząsteczek stałych do Opla dołączamy dwuletnią gwarancję. Nasi Klienci korzystają z niej jednak bardzo rzadko, ponieważ kanaliki filtrów nie ulegają zbyt łatwo zapchaniu, w wyniku czego efektywnie redukują poziom spalin wytwarzanych przez wyposażone w nie pojazdy.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!