Pamaku
Centrum układów wydechowych
Kia to świetna marka, które zdobywa coraz większą popularność. Dostępność części zamiennych stale rośnie, jednak warto mieć na uwadze, aby inwestować tylko w te, najwyższej jakości. Jednym z najbardziej podatnych na awarie jest układ wydechowy, a przede wszystkim tłumik. Szybka wymiana niesprawnego tłumika nie pozwoli doświadczyć takich skutków jego nieszczelności, jak nadmierny hałas czy spadek mocy silnika. Szukają Państwo najlepszego tłumika do Kii? Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu online!
strona:

Tłumiki do Kii w dobrej cenie

Południowokoreańskie auta cieszą się coraz większą sympatią kierowców z całej Europy. Niektóre ich elementy wraz z upływem czasu oraz ze względów eksploatacyjnych ulegają awarii i należy je wymienić. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości tłumiki do Kii w rewelacyjnej cenie. Zadbaliśmy o to, aby w asortymencie znalazły się elementy do najpopularniejszych modeli tej marki m.in.: Carens, Ceed, Picanto, Pride, Spectra, Carnival, Pregio czy Sportage. Wszystkie tłumiki są sprawne, charakteryzują się niezwykle solidnym wykonaniem i wytrzymałością. W sklepie internetowym dostępne są zarówno środkowe, jak i końcowe, a także rury kolektorowe, całe układy lub tylko jego części. Ze szczegółową specyfikacją mogą się Państwo zapoznać na poszczególnych stronach wybranego produktu. Nie są Państwo pewni wyboru? Zapraszamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym zespołem obsługi klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

PAMAKU – świetny dostawca tłumików do Kii

Jesteśmy znaną i cenioną w branży firmą, która już od ponad 25 lat z powodzeniem dostarcza na rynku polskim i europejskim kompletne układy wydechowe do samochodów najpopularniejszych marek. Zajmujemy się sprzedażą nie tylko tłumików do Kii, ale również rur wydechowych, rur kolektorowych oraz złącz elastycznych. Nasi dostawcy to najlepsi producenci z Polski i Europy m.in. Fenno, Bosal, Euro Flo, Asso oraz POLMO. U nas otrzymują Państwo na wszystkie produkty 24 miesiące gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!