Tłumiki Innocenti  - wydechy, układ wydechowy  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:
Układ wydechowy narażony jest na liczne awarie. Niesprawny tłumik nie tylko powoduje znaczny hałas w kabinie i wyraźne osłabienie mocy silnika, ale przede wszystkim może przyczynić się do zatrucia kierowcy oraz pasażerów. Tłumik należy w odpowiednim momencie wymienić na nowy, aby dalej cieszyć się pełną sprawnością auta. Tłumik w Innocenti uległ awarii? Podróż samochodem nie jest tak komfortowa, jak wcześniej? Czas to zmienić! Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą tłumików do Innocenti!
strona:

Trwałe i solidne tłumiki do Innocenti

Nasza szeroka oferta składa się między innymi z wysokiej jakości tłumików do Innocenti od znanych i cenionych w branży dostawców, w dodatku w atrakcyjnej cenie. W naszym asortymencie znajdują się tłumiki do najpopularniejszych modeli, wśród których warto wymienić Mille. Charakteryzują się trwałością i solidnym wykonaniem. Tłumiki do Innocenti posiadają niezbędne i najnowsze certyfikaty. Warto wspomnieć, że każdy tłumik został szczegółowo opisany. W informacjach zamieszczonych na podstronie każdego produktu znajduje się rodzaj elementu, typ nadwozia, rok produkcji, a także numer produktu i w niektórych przypadkach także numer referencyjny. Nie są Państwo pewni, który tłumik wybrać? Nasz profesjonalny i doświadczony zespół obsługi klienta z przyjemnością udzieli Państwu rady, odpowie na każde pytanie i rozwieje ewentualne wątpliwości. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia.

PAMAKU – dystrybutor tłumików do Innocenti

Dostarczaniem kompletnych układów wydechowych zarówno do najpopularniejszych, jak i tych mniej znanych marek samochodów, w tym także Innocenti, zajmujemy się już od ponad 25 lat. Cieszymy się uznaniem na rynku polskim i zagranicznym. W ofercie posiadamy nie tylko tłumiki do Innocenti, ale także rury kolektorowe, rury wydechowe oraz złącza elastyczne. Wśród producentów zaopatrujących nasze magazyny znajdują się jedynie najlepsze w Polsce i Europie firmy, jak Bosal, Fenno, Asso, czy Euro Flo oraz POLMO. Oferujemy dla Państwa ponad 100 000 najwyższej jakości produktów z 24-miesięczną gwarancją. Serdecznie zapraszamy do zakupu!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!