Pamaku
Centrum układów wydechowych
Fiat, czyli Fabbrica Italiana Automobili Torino, to włoski producent istniejący na rynku motoryzacyjnym od 1899 roku. Do dziś jego pojazdy oblegają polskie drogi. Dzięki podpisaniu umowy licencyjnej na terenie naszego kraju wyprodukowano wiele kompaktowych i komfortowych pojazdów, które wciąż wiernie służą polskim kierowcom. Z myślą o nich postanowiliśmy przygotować w tym miejscu szeroką ofertą katalizatorów. Najwyższa jakość oraz idealne dopasowanie do konkretnych modeli pojazdów - właśnie to znajdą Państwo, przeglądając ofertę katalizatorów dedykowanych do Fiata.

1217.70 PLN

1217.70 PLN

1217.70 PLN

1217.70 PLN

391.35 PLN

666.12 PLN

809.33 PLN

809.33 PLN

624.49 PLN

1007.51 PLN

612.83 PLN

strona:

Katalizatory dedykowane do modeli Fiata

Wiemy, po które modele aut Polacy sięgają najczęściej, w związku z czym zapotrzebowanie na części do nich jest bardzo wysokie. Z tego względu w naszej ofercie znajdą Państwo świetnej jakości katalizatory dedykowane do takich modeli Fiata, jak: Brava, Bravo, Marea, Punto, Grande Punto, Sedici, Doblo, Idea, Linea, Ulysse, Croma, Scudo, Ducato czy Fiorino. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz poświęcenia dłuższej chwili na sprawdzenie specyfikacji poszczególnych modeli.

Najwyższa jakość katalizatorów dedykowanych - Fiat

Warto zaznaczyć, że wszystkie katalizatory zostały wykonane z najwyższej jakości komponentów, które pozyskujemy od największych, europejskich producentów. Takie działanie skutkuje tym, że wszystkie produkty posiadają certyfikat RW TUV. Dzięki temu zaledwie 0,3% realizowanych przez nas zamówień podlega późniejszym reklamacjom. Kupując u nas, zyskują Państwo wysoką jakość w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo oferujemy ekspresową wysyłkę, także poza granice kraju. Wszystkie katalizatory dedykowane do Fiata objęte są okresem gwarancyjnym. Zapraszamy do składania zamówień, a w razie jakichkolwiek pytań - do kontaktu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!