Tłumiki Moskvich  - wydechy, układ wydechowy  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:
Problemy z układem wydechowym z reguły mają istotny wpływ na użytkowanie pojazdu. Dostępne w naszej ofercie tłumiki do Moskvicha zagwarantują satysfakcjonujący poziom eksploatacji, mimo upływu lat. Ich zadaniem jest skuteczne odprowadzanie spalin z silnika, a także znaczące zmniejszenie hałasu wytwarzanego podczas jazdy. Z uwagi na wymagające warunki i ogromne obciążenie tłumiki są narażone na działanie czynników niekorzystnych, które mogą prowadzić do pogorszenia bezpieczeństwa lub trwale uszkodzić podzespół. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania wykonane z najlepszej jakości materiałów. Trwała i solidna konstrukcja oraz montaż i proces konserwacji zgodny z zaleceniami producenta z pewnością pozytywnie wpłyną na proces użytkowania.

407.41 PLN

tłumik 16.49
Układ
Sedan
36.02 - Tłumik końcowy

205.47 PLN

tłumik 16.49
Tłumik końcowy
Sedan
36.01 - Tłumik środkowy

164.63 PLN

tłumik 16.49
Tłumik środkowy
Sedan
36.05 - Rura kolektorowa

164.63 PLN

tłumik 16.49
Rura kolektorowa

446.24 PLN

tłumik 16.49
Układ
Hatchback
36.04 - Tłumik końcowy

205.47 PLN

tłumik 16.49
Tłumik końcowy
Hatchback
36.07 - Rura środkowa

108.96 PLN

tłumik 16.49
Rura środkowa
Hatchback
36.03 - Tłumik środkowy

108.96 PLN

tłumik 16.49
Tłumik środkowy
Hatchback
36.06 - Rura kolektorowa

164.63 PLN

tłumik 16.49
Rura kolektorowa
strona:

Solidne tłumiki do Moskvicha

Dbamy o różnorodność asortymentu, dlatego oferujemy tłumiki do Moskvicha dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Do dyspozycji oddajemy tłumiki środkowe, końcowe, jak również pełen układ niezbędny do prawidłowego wykonania montażu. Ponadto oferujemy także tłumiki kompatybilne z 1.5 Hatchback i 1.5 Sedan w bardzo atrakcyjnej cenie. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów ceniących najwyższą jakość, solidne wykonanie oraz niezbędne certyfikaty potwierdzające skuteczność i bezpieczeństwo.

Aleko – producent tłumików do Moskvicha

Niezbędna specyfikacja techniczna, zdjęcie poglądowe i komfortowe warunki realizacji transakcji to zaledwie kilka z rozwiązań, które jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom. Tłumiki do Moskvicha od producenta Aleko są chętnie wybierane przez doświadczonych w mechanice samochodowej specjalistów, z uwagi na doskonałe parametry. Nasi konsultanci chętnie pomogą w doborze właściwego rozwiązania i zapewnią kompleksową obsługę od profesjonalnego doradztwa poprzez wskazówki dotyczące montażu. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży z pewnością okaże się pomocne w procesie podjęcia satysfakcjonującej decyzji zakupowej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!