Pamaku
Centrum układów wydechowych
Tłumik samochodowy ma bardzo ważne zadanie w procesie bezpiecznego i komfortowego użytkowania pojazdu. Jego potencjał skutecznie wspiera przetwarzanie spalin, które przedostają się na zewnątrz, oraz w sposób satysfakcjonujący zmniejsza poziom hałasu generowanego w czasie jazdy. Mając na uwadze najwyższy standard jakości i bezpieczeństwa, oferujemy tłumiki do Land Rovera, wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Od początku działalności współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku motoryzacyjnym, którzy specjalizują się w produkcji części do układu wydechowego pojazdów różnych marek. Stawiamy nie tylko na doskonałą jakość i stabilność, ale również na bardzo atrakcyjne ceny.
strona:

Trwałe i solidne tłumiki do Land Rovera

Wymagające warunki użytkowe narzucają tłumikom do Land Rovera wysokie standardy jakości. Dbając o szczegóły, w naszej ofercie mamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które charakteryzują się wytrzymałością i solidnością. Mamy na uwadze wpływ zanieczyszczeń, korozję oraz szereg innych wymagających czynników, które generują duże obciążenie tłumika w czasie jazdy. Ponadto w ofercie mamy szeroki wybór rozwiązań kompatybilnych z popularnym modelem Land Rover Freelander w kilku wariantach. Oprócz tłumika środkowego oferujemy również tłumik końcowy, zestawy składające się z zamiennika katalizatora, odpowiedniej rury oraz tłumika, a także inne rozwiązania przystosowane do wszystkich typów nadwozia Land Rovera. Jesteśmy przekonani, że bogaty wybór i profesjonalne doradztwo naszych przedstawicieli spotkają się z uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów.

Proste w montażu tłumiki do Land Rovera

Wielu fachowców specjalizujących się w montażu tłumików do Land Rovera zwraca uwagę nie tylko na jakość wykonania i wytrzymałość konstrukcji, ale również na intuicyjny sposób montażu. Łatwość i szybkość przekładają się bezpośrednio na sprawnie wykonane zlecenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy tłumiki dopasowane do indywidualnych potrzeb. Doskonale przemyślana konstrukcja w połączeniu z kompatybilnym modelem przystosowanym do specyfikacji technicznej konkretnego pojazdu z pewnością zapobiegnie przedwczesnemu uszkodzeniu części.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!