Pamaku
Centrum układów wydechowych
Nowoczesne samochody – niezależnie od marki – wyposażone są w znacznej większości przez swoich producentów w filtry cząsteczek stałych DPF. Peugeot nie różni się pod tym względem od innych marek, a proponowane przez Francuzów modele (również starszej generacji) mogą bez przeszkód korzystać ze wspomnianych urządzeń, dostępnych w ofercie naszego sklepu. Głównym powodem, dla którego ich właściciele decydują się zainteresować usługami sklepu PAMAKU, jest przede wszystkim konieczność posiadania ich w aucie – zgodnie z europejskimi normami.
strona:

Filtry cząsteczek stałych DPF do Peugeot – korzyści

Filtry cząsteczek stałych DPF do Peugeota montowane są najczęściej za katalizatorem. Ich konstrukcja sprawia, że świetnie radzą sobie z zatrzymywaniem szkodliwych cząstek, aby później dokonać ich wypalenia pod wpływem odpowiedniej temperatury. W wyniku tego do powietrza przedostaje się znacznie mniejsza ilość sadzy i innych, szkodliwych związków, przebywanie wśród których jest bardzo niebezpieczne dla żywych organizmów, w tym oczywiście ludzi. Polecamy więc wszystkim zwolennikom ekologicznych rozwiązań DPF filtry cząsteczek stałych do Peugeota 1007, 607, Bipper, Expert i wielu innych, które powszechnie można spotkać na polskich drogach.

Filtry DPF dostosowane do potrzeb posiadaczy Peugeota z silnikiem diesla

Suche filtry cząsteczek stałych DPF do Peugeota, których zakup swoim Klientom oferujemy, powstały przy użyciu sprawdzonej, niemieckiej stali. Właściwości tego tworzywa powodują, że uzyskane z nich urządzenia charakteryzują się znaczną trwałością. Ponadto są dostępne w atrakcyjnej cenie, a korzystanie z nich podczas jazdy wyraźnie (korzystnie) wpływa na pracę silnika diesla. Za sprawą filtrów cząsteczek stałych DPF dla Peugeota opary wydobywające się z rury wydechowej są nawet o ok. 85% mniej szkodliwymi niż te, powstające w autach pozbawionych tego rodzaju artykułów motoryzacyjnych.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!