Pamaku
Centrum układów wydechowych

Samochody napędzane silnikami diesla są oszczędniejsze od benzynowych. Niestety kilkanaście lat temu okazało się, że ich szkodliwy wpływ na środowisko jest znacznie większy. W starych modelach objawiało się to między innymi kłębami dymu, jaki wydostawał się z rury wydechowej podczas gwałtownego przyspieszania. Zdecydowano się wprowadzić normę Euro IV, która dwukrotnie ograniczyła maksymalną ilość zanieczyszczeń, jakie może produkować pojazd. W autach z napędem diesla postawiono więc na układ wydechowy z DPF filtrami cząstek stałych. Toyota i jej modele były jednymi z licznych pojazdów na rynku, które musiały zostać wyposażone w ten filtr. Ma on na celu zbierać nieczystości, na przykład sądzę, nie pozwalając przedostawać się jej do środowiska. Jak można się jednak domyślać, po pewnym czasie kanaliki w filtrze zaczynają się przytykać. Nawet przy odpowiedniej jeździe na dużych obrotach po autostradzie w końcu dochodzi do zatkania się DPF-u. Konieczna jest wtedy jego wymiana.

strona:

Na szczęście części te można kupić w naszym sklepie internetowym. Klienci znajdą u nas DPF (filtry cząstek stałych) do Toyoty i to do naprawdę wielu modeli. Będzie to między innymi Verso, RAV4, Avensis czy Auris. Co ważne, posiadamy filtry do różnych wersji w zależności od mocy i pojemności silnika. Można je jednak w prosty sposób dopasować, każdy DPF ma u nas odpowiednie oznaczenie OE, a także wypisaną listę wersji, do których może zostać zamontowany. Dlaczego wybór filtrów z naszego sklepu będzie dobrym rozwiązaniem? Gwarantujemy ich skuteczność przez wiele tysięcy kilometrów. Nie bez powodu na każdy produkt udzielamy gwarancji na 24 miesiące! Nie musisz się obawiać usterek czy awarii, co pokazuje niski odsetek reklamacji na poziomie 0,3%. Możesz także liczyć na profesjonalną obsługę w razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości przed zakupem. Filtry cząstek stałych kupisz u nas w dobrych cenach!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!