Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jaguar zachwyca pod każdym względem! Wszystko w tym aucie jest wprost perfekcyjne. Warto zatem zadbać też o najbardziej narażony na awarię element, jakim jest układ wydechowy, a przede wszystkim tłumik. Już niewielkie jego zniszczenia mogą powodować wzrost hałasu i spadek mocy. Taka jazda na pewno nie jest komfortowa. Można jednak próbować z tym walczyć i szybko wymienić tłumik na nowy. Ekspresowa likwidacja usterki pozwoli znów cieszyć się pełnią możliwości Jaguara. Chcą Państwo kupić dobrej jakości tłumik do Jaguara w korzystnej cenie? Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą w sklepie PAMAKU!
strona:

Tłumiki do Jaguara w najlepszej cenie

Brytyjski koncern od dawna jest symbolem najwyższej jakości. Takie też powinny być elementy zamienne, które znajdują się w Jaguarach. Na naszą ofertę składają się wysokiej jakości tłumiki do Jaguara znanych i rekomendowanych przez specjalistów producentów. Posiadamy w asortymencie tłumiki do takich modeli, jak X-Type. W ofercie można znaleźć zarówno tłumiki środkowe, końcowe, jak i całe układy. Zalety naszych produktów to: solidne wykonanie, trwałość i wytrzymałość. Wszystko po to, by Państwa Jaguar najszybciej wrócił do pełni formy. Dodatkowo na naszej stronie internetowej mogą się Państwo zapoznać ze specyfikacją każdego produktu, w której można znaleźć następujące informacje: rodzaj elementu i nadwozia, rok produkcji oraz indywidualny numer produktu. Nie wiedzą Państwo, jaki tłumik do Jaguara wybrać? Żaden problem! Nasz fachowy zespół obsługi klienta chętnie pomoże w doborze odpowiedniego elementu.

PAMAKU – sprawdzony sprzedawca tłumików do Jaguara

Jesteśmy firmą, która posiada ponad 25 lat doświadczenia w sprzedaży kompletnych układów wydechowych do samochodów najpopularniejszych marek. Przez ten czas udało nam się wypracować silną pozycję nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Producenci, z którymi współpracujemy, to najwyższa półka w branży. Zaopatruje nas m.in. Euro Flo, Asso, Fenno, Bosal oraz POLMO. Zapewniamy 24 miesiące gwarancji na wszystkie, oferowane przez nas produkty oraz błyskawiczną dostawę. Kupując u nas, mają Państwo pewność, że otrzymują najlepszy towar w optymalnej cenie. Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty tłumików do Jaguara!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!