Pamaku
Centrum układów wydechowych
W tym dziale zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą katalizatorów dedykowanych do Ferrari. Ten legendarny już dziś producent pojazdów różnego rodzaju działa od 1938 roku, wypuszczając na rynek wiele wiekopomnych modelu. Niektóre z nich, pomimo wiekowego zaawansowania, jeżdżą po polskich drogach do dziś jako zwyczajne auta użytkowe, czasami służą celom wystawowym lub pewnym uroczystościom. Fakty są jednak takie, że jeśli chcemy, aby nasze Ferrari działało w 100% prawidłowo, musimy zadbać o jego poszczególne elementy. Jednym z nich są katalizatory. Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom miłośnikom Ferrari, przygotowaliśmy specjalną ofertę katalizatorów dedykowanych.

999.18 PLN

strona:

Katalizatory dedykowane do klasycznych modeli Ferrari

Kompletując ofertę różnych części do Ferrari, staraliśmy się wziąć pod uwagę klasyczne modele włoskiego producenta. Z tego powodu proponujemy Państwu między innymi katalizatory dedykowane do Ferrari 348. Inwestując w produkty dostępne w tym dziale, zyskują Państwu pewność, że układ wydechowy Waszego klasycznego pojazdu zyska wartościowy komponent. Sprzedajemy wyłącznie idealnie dopasowane elementy, jednak zalecamy szczegółowe zapoznanie się ze specyfikacją każdego modelu w celu uniknięcia nietrafionego zamówienia.

Katalizatory dedykowane do Ferrari z najwyższej półki

Wszystkie katalizatory dedykowane do Ferrari dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów dostarczanych przez najlepszych, europejskich producentów. Dzięki temu każdy zawiera specjalny certyfikat RW TUV będący potwierdzeniem ich wytrzymałości. Dodatkowo objęte są okresem gwarancyjnym oraz dostępne w naprawdę atrakcyjnych cenach. U nas najwyższa jakość nie oznacza wygórowanych kosztów. Poza tym oferujemy możliwość wysyłki do 40 europejskich krajów. Zapraszamy do współpracy, a w razie pytań - do kontaktu poprzez naszą infolinię.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!