Pamaku
Centrum układów wydechowych
Dodge to amerykańska marka samochodowa, której przedstawiać nie trzeba raczej nikomu. Klasyczne, wyjątkowo nisko zawieszone pojazdy osobowe czy masywne pick-upy i vany, a nawet tzw. muscle cary to właśnie Dodge. Marka kilka lat temu świętowała 100-lecie swojej działalności i wygląda na to, że nie zamierza ani trochę zwalniać z tempem swojego rozwoju. O jego skali świadczyć może fakt, że pojazdy tej marki coraz śmielej pojawiają się także na naszych ulicach. Większe zainteresowanie oznacza też większe zapotrzebowanie na wysokiej jakości części zamienne. W tym dziale proponujemy więc Państwu filtry cząsteczek stałych DPF właśnie do pojazdów marki Dodge.
strona:

Filtry DPF do pojazdów Dodge wybieranych przez Polaków

Mimo tego, że Dodge kojarzy nam się z masywnymi pojazdami o wręcz zadziwiających czasem gabarytach, polscy kierowcy stawiają raczej na nieco bardziej kompaktowe modele tych aut. W związku z tym, w naszej ofercie znajdą Państwo filtry cząsteczek stałych, znane też jako DPF, do takich pojazdów Dodge’a, jak Journey czy Caliber. Niewątpliwie, zaletą naszych produktów jest fakt, że są one w 100% dopasowane do konkretnych modeli. Jeżeli więc szukają Państwo filtrów DPF do ww. modeli pojazdów marki Dodge, to serdecznie polecamy naszą ofertę. Filtry cząsteczek stałych - Dodge dostępne w tym dziale są gwarancją maksymalnej redukcji sadzy i prawidłowej pracy układu wydechowego Państwa pojazdu.

Najwyższa jakość filtrów cząsteczek stałych DPF

Wszystkie filtry DPF, które proponujemy Państwu w tym dziale, zostały wykonane z wysokiej jakości niemieckiej stali. Nasza praca została doceniona przez tamtejsze firmy zajmujące się kontrolą pojazdów, dzięki czemu oferowane produkty otrzymały specjalną homologację SW TUV. Sklep pamaku.pl dokłada do tego od siebie 24-miesięczny okres gwarancyjny, podczas którego ewentualne usterki będą naprawiane nieodpłatnie. Warto zaznaczyć jednak, że do takich sytuacji dochodzi niezwykle rzadko - jedynie 0,3% zamówień składanych w naszym sklepie kończy się reklamacją. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą filtrów DPF do pojazdów marki Dodge. Oferujemy niezawodne elementy, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!