Pamaku
Centrum układów wydechowych
Zastava to legendarny serbski producent pojazdów i broni. My skupimy się jednak na produkcji samochodów, bo to właśnie tłumiki do pojazdów Zastava znajdą Państwo w tym dziale. Nasz sklep postanowił wyciągnąć rękę do wszystkich właścicieli pojazdów marki wchłoniętej przez Fiata w 2008 roku. Skala, Koral, Florida – te wszystkie modele Zastavy kojarzy pewnie niejeden fanatyk europejskiej motoryzacji. Modele wykonano na tyle dobrze, że do dziś służą wielu mieszkańcom naszego kontynentu, w tym także Polakom. A jeżeli zawiodła Państwa któraś ze składowych układu wydechowego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
strona:

Tłumiki różnego rodzaju

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele tłumików do Zastavy. Oferujemy tłumiki między innymi do modeli: Sana, 65A, 55, 55A, czy też 1300 i 1100. Tylko u nas mają Państwo szansę nabyć unikatowe tłumiki do pojazdów tego serbskiego producenta. Precyzyjnie wykonane, solidne tłumiki dostępne w naszym sklepie w zasadzie od ręki. Warto zaznaczyć, że w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno tłumiki środkowe i końcowe, jak i rury kolektorowej oraz całego układu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z wyjątkowej okazji!

Niskie ceny tłumików Zastava

Mimo że tłumiki do pojazdów marki Zastava są dziś już dość unikatowymi produktami, w naszym sklepie mogą Państwo nabyć je w bardzo atrakcyjnych cenach. Takich cen nie znajdą Państwo u konkurencji! Szeroki wybór i niskie ceny w połączeniu z okresem gwarancyjnym i natychmiastową wysyłką towaru sprawiają, że zakupy na pamaku.pl są po prostu bardzo opłacalne. Zapraszamy do współpracy i składania zamówień na naszej stronie, a w przypadku jakichkolwiek niejasności polecamy kontakt z naszymi konsultantami, którzy służą pomocą i doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego tłumika.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!