Pamaku
Centrum układów wydechowych
Fiat jest producentem samochodowym, którego w Polsce przedstawiać nie trzeba chyba nikomu. Włoski koncern, który ma ponad 120-letnią tradycję, odcisnął na polskim rynku motoryzacyjnym niemałe piętno. Sentymenty, ale także ciągły rozwój firmy sprawiają, że Polacy wciąż darzą pojazdy marki Fiat dużą sympatią i nadal decydują się na inwestycje w te włoskie pojazdy. W związku ze sporym zapotrzebowaniem na poszczególne elementy układów wydechowych zdecydowaliśmy się stworzyć dział poświęcony filtrom cząsteczek stałych DPF, właśnie do pojazdów marki Fiat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jego zawartością.
strona:

Szeroki wybór filtrów cząsteczek stałych DPF do Fiata

W związku ze sporym zapotrzebowaniem na tego typu elementy przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle szeroką ofertę filtrów. W tym dziale znajdą Państwo między innymi filtry cząsteczek stałych DPF do takich modeli marki Fiat, jak: Scudo, Bravo, Doblo, Ulysse, Freemont, Sedici, Grande Punto, Ducato, Stilo, Croma, Multipla, Strada, Qubo czy Fiorino. Jak widać, stawiamy na elementy dopasowane nie tylko do typowych pojazdów osobowych, ale i do tzw. dostawczaków. Warto zaznaczyć, że znajdą Państwo u nas filtry dopasowane do pojazdów różnych generacji.

Jakość filtrów cząsteczek stałych DPF do Fiata na najwyższym poziomie

Znaleźli już Państwo filtr dopasowany do Waszego modelu pojazdu, ale nadal wahacie się, czy złożyć zamówienie? Warto wspomnieć więc o tym, że wszystkie filtry cząsteczek stałych do Fiatów dostępne w naszej ofercie zostały wykonane ze świetnej, niemieckiej stali. Spełniają one szereg norm, co potwierdza certyfikacja RW TUV, a także długi okres gwarancyjny, który w naszym sklepie wynosi aż 24 miesiące. Filtry są idealnie dopasowane do konkretnych modeli pojazdów i znacząco redukują ilość niechcianych cząsteczek w gazach emitowanych przez układy wydechowe. Zakupy u nas to opłacalna i przyszłościowa inwestycja, która pozytywnie wpłynie na żywotność instalacji wydechowej. Zapraszamy do współpracy!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!