Pamaku
Centrum układów wydechowych
Kia to jedno z południowokoreańskich przedsiębiorstw zajmujących się przede wszystkim produkcją pojazdów osobowych, do których komponenty mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu. Naturalnie, Kia działa też na obszarze samochodów dostawczych, a także autobusów, jednak w tej ofercie skupimy się na autach osobowych, ponieważ to właśnie one cieszą się w naszym kraju największym zainteresowaniem, a co za tym idzie - na części do tychże aut panuje na naszym rynku największe zapotrzebowanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, prezentujemy Państwu naszą ofertę DPF, czyli filtrów cząsteczek stałych do pojazdów marki Kia. Serdecznie zapraszamy!
strona:

Nasza oferta DPF - Kia

W proponowanej przez nas ofercie filtrów cząsteczek stałych do pojazdów marki Kia znajdą Państwo elementy dopasowane do tych modeli, które cieszą się w naszym kraju największym zainteresowaniem. Są to między innymi: Ceed, Sportage czy Carens. Oferujemy filtry dopasowane do różnych generacji wyżej wymienionych modeli, dlatego zalecamy szczegółowe zapoznanie się ze specyfikacją każdego z nich. Filtry DPF, które znajdą Państwo w tym dziale są dokładnie dopasowane do układów wydechowych poszczególnych modeli marki Kia, dzięki czemu gwarantują zwiększenie efektywności pracy tychże układów.

Jakość DPF z najwyższej półki

Największą zaletą naszych filtrów DPF do pojazdów marki Kia jest jakość ich wykonania. Solidna, trwała stal wykorzystana podczas produkcji jest gwarancją długiego i prawidłowego działania układu wydechowego. Jakość produktów dostępnych w naszej ofercie stoi na najwyższym poziomie, jednak każdy filtr dostępny w tym dziale został objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Dodatkowo oferujemy niezwykle konkurencyjne ceny, a także szybką wysyłkę zamówionego towaru - także poza granice naszego kraju. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w razie powstałych pytań lub wątpliwości - do kontaktu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!