Filtry cząstek stałych DPF Kia  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:
Kia to jedno z południowokoreańskich przedsiębiorstw zajmujących się przede wszystkim produkcją pojazdów osobowych, do których komponenty mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu. Naturalnie, Kia działa też na obszarze samochodów dostawczych, a także autobusów, jednak w tej ofercie skupimy się na autach osobowych, ponieważ to właśnie one cieszą się w naszym kraju największym zainteresowaniem, a co za tym idzie - na części do tychże aut panuje na naszym rynku największe zapotrzebowanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, prezentujemy Państwu naszą ofertę DPF, czyli filtrów cząsteczek stałych do pojazdów marki Kia. Serdecznie zapraszamy!

2066.40 PLN

tłumik 16.49

1665.30 PLN

tłumik 16.49

1871.18 PLN

tłumik 16.49

1444.27 PLN

tłumik 16.49

1362.52 PLN

tłumik 16.49
strona:

Nasza oferta DPF - Kia

W proponowanej przez nas ofercie filtrów cząsteczek stałych do pojazdów marki Kia znajdą Państwo elementy dopasowane do tych modeli, które cieszą się w naszym kraju największym zainteresowaniem. Są to między innymi: Ceed, Sportage czy Carens. Oferujemy filtry dopasowane do różnych generacji wyżej wymienionych modeli, dlatego zalecamy szczegółowe zapoznanie się ze specyfikacją każdego z nich. Filtry DPF, które znajdą Państwo w tym dziale są dokładnie dopasowane do układów wydechowych poszczególnych modeli marki Kia, dzięki czemu gwarantują zwiększenie efektywności pracy tychże układów.

Jakość DPF z najwyższej półki

Największą zaletą naszych filtrów DPF do pojazdów marki Kia jest jakość ich wykonania. Solidna, trwała stal wykorzystana podczas produkcji jest gwarancją długiego i prawidłowego działania układu wydechowego. Jakość produktów dostępnych w naszej ofercie stoi na najwyższym poziomie, jednak każdy filtr dostępny w tym dziale został objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Dodatkowo oferujemy niezwykle konkurencyjne ceny, a także szybką wysyłkę zamówionego towaru - także poza granice naszego kraju. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w razie powstałych pytań lub wątpliwości - do kontaktu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!